Pohodlné šaty, ktoré môžete nosiť aj v zime. Vyberte si tie svoje!

Pohodlné šaty, ktoré môžete nosiť aj v zime.

Každá žena potrebuje mať v šatníku jednoduché a moderné šaty pre každodenné pohodlie. Navyše ak sa dajú kombinovať so športovou a zároveň aj s elegantnou obuvou nájdu si u vás široké využitie.  Úplet je jedným z najobľúbenejších materiálov tejto sezóny. Je univerzálny a maximálne pohodlný.  Prinášame vám zopár tipov na šaty z úpletu, ktoré by rozhodne mala mať v šatníku každá z vás.

 

Puzdrové úpletové šaty
Vsaďte na klasiku v podobe čiernych alebo tmavomodrých úpletových šiat, dolaďte k nim silonky alebo poprípade podkolienky. Svoj výber môžete doplniť vhodnými čižmami na opätku či členkovými čižmičkami. Jednofarebné šaty krásne doladíte jednoduchým, dlhším náhrdelníkom alebo výraznejším opaskom. Navyše, čierne šaty sú nadčasovým módnym kúskom. Sú vhodné do práce a aj na voľný čas. Naopak, ak ste skôr výraznejší typ, rozhodne siahnite po farebnejších kombináciách. Veľmi trendy sú aj šaty v bordovej a zelenej farbe. Výborne sa kombinujú s čiernou koženkou alebo obľúbenou rifľovou bundou.

 

Oversize úpletové šaty
Napriek všetkým pochybnostiam sa oversize šaty ešte stále tešia obľube aj po novom roku. Sú vhodné na každú postavu a správny výber vám zaručí dokonale pohodlnú voľbu na viacero príležitostí. Výborne sa kombinujú ako s elegantnou obuvou tak aj s teniskami. Pri voľbe stavte na kvalitné prírodné materiály, vďaka ktorým sa budete v takýchto šatách cítiť pohodlne. Pre dosiahnutie elegantného outfitu ich zvoľte v v jemnejšej farbe a dolaďte topánky a kabelku. Výsledok bude stáť za to.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: cellbes.sk, Twinset, Kara, Pietro Filipi, La Femme