Poďme na to ako muži

Vo všeobecnosti si myslím, že ženy sú o niečo viac inšpiratívne ako muži. Ale tu a tam sa nájde nejaká maličkosť, ktorú vieme od nich odpozerať. Jednou z nich je aj nohavicový kostým. Aj keď bol tento typ outfitu spočiatku vnímaný ako bussines štýl dnes je ho možné ho poňať v mnohých obmenách. Je to dokonalý kúsok najmä na nadchádzajúce jarné dni.

 

Ležérne
Takzvaný over size je výbornou voľbou či už do práce alebo na posedenia na kávičky. Ide o maximálne pohodlný kúsok, ktorý vás nikdy nezradí. Ak máte pocit, že potrebujete vyzerať viac formálne tak zvoľte elegantnejšiu obuv, ktorá dokáže posunúť tento look do úplne iných sfér. Lodičky alebo kotníkové boty na podpätku sú tou pravou voľbou.

Naopak tenisky alebo mokasíny sú neskutočne praktické a pohodlné a na bežné nosenie vyzerajú k nohavicovému kompletu skvelo.

 

Sexy
Ten kto si trúfa, môže aj v podstate slušácky nohavicový kostým, premeniť na poriad hot look. Stačí si namiesto košele alebo trička dať pod sako saténové tielko na ramienka (s čipkou alebo bez). Poprípade aj crop top ak máte na to postavu.

Ďalším trikom je nedať si pod sako nič, nechať ho zapnuté na jeden gombík a zľahka nechať vykúkať kúsok podprsenky.

 

Farebné prevedenie
Keď chcete mať istotu, že nič nepokazíte voľba je jasná – voľte čiernu. Ďalšou istotou je kombinácia tón v tóne, kde prím hrajú farby ako krémová, piesková, béžová, camel až hnedá. Pre odvážnejšie typy odporúčame zvieracie vzory, červenú alebo farbu roka- klasickú modrú.

 

Autor: AVE
Zdroj foto: pinteres