Plus size je sexy!

Kosť a koža už dávno vyšla z módy! Chlapi milujú krv a mlieko!

Niektoré ženy, ktoré sa cítia, že patria medzi ,,tie plnšie“ majú z toho hlavu v smútku. Naopak nájdu sa ja také, ktoré to berú ako svoju zbraň, nie ako niečo za čo sa treba hanbiť a to je tá správna cesta. Každý sme iný a zároveň niečím výnimočný. Plus size modelky hlásia svoju zelenú a my vravíme: ,,Choďte do toho!“. Plus size je sexy a pekným oblečením to vedia dámy ešte celé dokonale podčiarknúť. Veľa žien tvrdí, že plnšie ženy sa nemôžu zvodne obliecť. Čo je úplné klamstvo! Hlavne oblečenie ma silu celkový dojem ženského pôsobenia vyzdvihnúť. Chcete vedieť ako na to? Nechajte sa inšpirovať skvelou americkou herečkou a hlavne neskutočne sympatickou  Melissou Mc Carthny.

Jedine čierna
V módnom priemysle sa šepká, že čierna farba opticky zužuje a práve pre to ju ženy milujú. Ďalším známym výrokom je, že čierna v žene prebúdza a vychádza z nej na povrch skutočný ženský sexepíl, s čím úplne súhlasíme. Klasika je jednoducho klasika, ktorá bude stále ,,IN“. Práve preto by táto farba mala byť silnou súčasťou vášho šatníka. Dôležité sú správne strihy, ktoré vašej postave pomôžu. Menšie ,,nedostatky“ zakryjú a to pekné len vyzdvihnú.

Farebný raj
Opakom čiernej sú farby, farby, farby. Netreba sa striktne držať len tmavých odtieňov. V súčasností návrhári distribuujú množstvo krásnych farebných modelov, kde strihy a materiály sú zjednotené tak, aby na plnoštíhlej postave vyzerali dokonale. Nechajte sa presvedčiť. Neurobte zo seba ,,čiernu vdovu“, ktorá bude chodiť len v čiernej. Máte kopu farebných možností tak ich využite. Nebojte sa experimentovať.

Vkus alla Melissa
Táto slávna herečka môže byť vzorom a motiváciou pre všetky plnoštíhle dámy. Jej vkus a šarm je neprehliadnuteľný a srší z nej veľa pozitívnej energie. Vieme s istotou povedať, že Melissa ma cit pre módu a jedinečný vkus, ktorý by vás mohol inšpirovať. Kúsky, ktoré nosí možno nenájdete v slovenských butikoch, no veľa podobných strihov a materiálov ponúkajú aj naše obchody, ktoré sme zároveň pre vás vybrali. Nebráňte sa tomu.

 Autor AVE
ZDROJ FOTO: www.pinterest.com, asos.com, zoot.sk, answear.com