Plienky Lupilu si mamičky obľúbili

Sú kvalitné, praktické a pohodlné, dostupné v rôznych veľkostiach, príjemné k pokožke, dermatologicky testované, neparfumované. Poskytujú dlhodobú ochranu proti pretečeniu až 8 hodín. Vysokú kvalitu plienok Lupilu potvrdili v teste aj mamičky.

Kvalitné plienky sú pre pohodu najmenších veľmi dôležité, to vie každá mama. Privátna značka Lupilu zo siete predajní Lidl potvrdzuje, že kvalita nemusí byť drahá. Ponúka plienky v rôznych veľkostiach podľa hmotnosti dieťatka od 2 do 15+ kg za skvelé ceny. Vďaka trom absorpčným kanálikom v jadre poskytujú dlhodobo pocit sucha, ale zároveň sú mäkké a priedušné pre pohodlné nosenie. Výrez v prednej časti chráni detský pupok a elastické okraje sú jemné k citlivej pokožke. Indikátor vlhkosti na prednej strane zmenou farby upozorní, keď treba plienku vymeniť.

Koncom uplynulého roka sa do testovania plienok Lupilu zapojila stovka mamičiek, ktoré si vybrali rôzne veľkosti podľa potreby.  Až 100 % z testujúcich by plienky Lupilu odporučilo svojim známym a 82 % hodnotilo absorbciu plienok veľmi pozitívne. Najviac oceňovali to, že plienka je tenká, ale zároveň poskytuje pocit sucha a nedráždi jemnú detskú pokožku. Test Lidl zrealizoval v spolupráci s on-line portálom pre mamičky.

Pomáhajú chorým deťom
V rámci projektu „Od začiatku v dobrých rukách“ venuje Lidl 10 centov za každé predané balenie plienok vlastnej značky Lupilu na pomoc rodinám s deťmi vo veku do 3 rokov, ktoré majú vážne zdravotné problémy. Takýmto spôsobom diskont pomôže každý týždeň jednému dieťatku podľa jeho potrieb. Od začiatku projektu podporil už 80 vážne chorých detí sumou 200 000 €.  Všetky informácie o projekte, príbehy detí a prihlasovací formulár nájdete na:
https://www.spolocenskazodpovednost.sk/od-zaciatku-v-dobrych-rukach

Ceny:
Lupilu 1 –   3,29 € / 24 ks
Lupilu 2  –  5,49 € / 42 ks
Lupilu 3 –   6,99 € / 56 ks
Lupilu 4 –   6,99 € / 50 ks
Lupilu 5 –   6,99 € / 44 ks
Lupilu 6 –   5,99 € / 30 ks

Zdroj: Eva F.