Plesová sezóna zahájená! Inšpirujte sa čiernou farbou.

Plesová sezóna zahájená! Inšpirujte sa čiernou farbou.

Už máte povinnú výbavu? Ples v opere opäť otvoril svoje brány a tým sa oficiálne odštartovala plesová sezóna. Chystáte sa na ples aj vy? Ešte stále máte čas doplniť svoj šatník o trendy plesové kúsky.

Minulý víkend sa niesol v znamení elegancie a vznešenosti. Budova Slovenského národného divadla v Bratislave sa premenila na miesto, kde sa zišli osobnosti slovenského showbiznisu aby znova prispeli na pomoc deťom. Dámy sa nechali inšpirovať nielen zahraničnými, ale aj slovenskými návrhármi, ktorých modeli sa predviedli v plnej kráse. Ročník 2017 bol v znamení rôznych farieb, materiálov, či strihov a dovolíme si povedať, že bol naozaj výnimočne pestrý. Keď sa na to však pozrieme spätne z farieb prevládala čierna v podobe celého outfitu alebo ako časť oblečenia, či doplnok. So strihmi sa návrhári zaujímavo  vyhrali a výsledok, ktorý na sebe mali dámy bol naozaj jedinečný. My sme sa zamerali práve na čiernu farbu, ktorú dokážete naozaj kreatívne využiť.

Dlhé až po zem
Dlhé šaty majú svoje čaro. Kedy ich využiť keď nie na výnimočnú príležitosť akým je ples? Elegancia v podobe čiernej farby v spojení s nenápadnou čipkou a jemnými zlatými doplnkami z vás môžu urobiť kráľovnú celej plesovej sezóny. Typ dlhých šiat po zem je skvelou voľbou pre vysoké dámy. Takýto výnimočný večer si treba vychutnať a najviac si ho užijete vtedy keď sa vo svojom outfite budete cítiť pohodlne.

Čipka, čipka, čipka!
Opakom jemnosti je osobitnosť a výraz, ktoré tieto čierne šaty s bielou čipkou jednoznačne ,,so sebou nesú“. Sukňa v tváre ,,Áčka“ a jedinečná čipka im dodáva vznešenosť a šmrnc. Ak uprednostňujete originalitu tento typ šiat je pre vás ako vyšitý. Keď celkový outfit doladíte doplnkami vínovej farby budete vyzerať ,,luxusne“.

V jednoduchosti je krása
,,Princezná na prvý pohľad“. To z vás urobia hladké šaty s extrémne širokou sukňou, ktorá keď sa zatočíte zaujme nejedného muža. Lodičkový výstrih s jemne odhalenými ramenami vám dodá pocit ženskosti. Keď to celé podčiarknete lesklými červenými lodičkami, ktoré by mala mať každá žena vo svojom šatníku, výnimočný oufit ,,máte v rukáve“.

ZDROJ FOTO: Diva.sk, answear.sk, asos.com, zoot.sk