PLESOVÁ OBUV 2023: Trend praje odvážnym a farebným modelom

Jednoduché čierne lodičky tentoraz ponechajte doma, pretože táto sezóna dovoľuje zažiariť nápaditým a super atraktívnym kúskom. Staňte sa hviezdou večera v pútavej obuvi na vysokom podpätku. Či stavíte na klasické lodičky, sandále, sling-back modely alebo na kúsok s rafinovanými pásikmi cez priehlavok, či okolo členku, je iba na vás a charaktere vášho outfitu. No vedzte, že v nadčasovom modeli v úzkom strihu do špičky bude vaša noha vyzerať pôvabne.

 

Plánujete pretancovať ples až do rána? V tom prípade oceníte spoločenskú obuv na strednom blokovom podpätku. Hitom sezóny sú tiež tzv. „KITTEN HEELS“, ktorým sa hovorí tiež „kačičková obuv“. Spoznáte ich podľa maličkých, úzkych podpätkov, ktoré sú zasadené v obuvi tak, že vo svojej hornej časti podopierajú celú pätu. V efektnej farbe a s okázalým šperkom budú vyzerať popri plesovej róbe božsky. Ich kúpu neoľutujete, neskôr ich vynosíte napríklad aj s nohavicovým kostýmom, či elegantným overalom, dokonca aj s basic bielou košeľou a vypasovanými džínsami.

FARBY:

V kolekcii dominujú predovšetkým modely v nežných pastelových alebo výrazných sýtych farbách. Nájdete v nej však aj čiernu klasiku alebo neutrálne kúsky v púdrových odtieňoch. Pozadu nezostávajú ani trblietavé metalické tóny.

MATERIÁLY:

Materiály v podobe saténu, imitácie semišu či lesklej kože dodávajú tejto spoločenskej obuvi na výnimočnosti. V kombinácii so štrasovým a kovovým zdobením sa z nej stáva nesmierne štýlová záležitosť.

TIP NAVYŠE:

Dôležitým prvkom plesového outfitu je aj slávnostná kabelka. Objavte novinky z kolekcie DEICHMANN a doplňte svoju róbu elegantnou spoločenskou listovou kabelkou, do ktorej sa hravo zmestia všetky dámske nevyhnutnosti.

Zdroj: Mária H.