Plážová výbava!

Kto sa teší na leto celý rok, nech zdvihne ruku! Jasné, všetci sa tešíme na leto. A aj keď sú tieto horúčavy neznesiteľné, dovolenka pri mori nám to úplne vynahradí. Keď už príde konečne ten deň D a my sa máme na dovolenku zbaliť často stojíme bezradné pred plným kufrom vecí, ktorý sa nedá za žiadnu cenu nedá zavrieť. Koniec dilemám – toto sú horúce trendy na tento rok a tie treba hodiť do kufra ako prvé a určite ich so sebou vziať.

 

Ukážte chrbát
Vysoké teploty si žiadajú kreatívne riešenia. Jedným z nich je hlboký výstrih na chrbte. Nielenže je skvelou prevenciou proti horúčavám, ale zároveň je to veľmi rafinované a sexy. Mnoho žien má dilemu či zvoliť k takémuto strihu šiat podprsenku alebo nie. Podľa mňa je to individuálne, ak máte pocit, že by ste sa bez podprsenky cítili nekomfortne, pokojne siju dajte. Okrem samodržiacich, ktoré zozadu nemajú žiadnu látku, môžete zvoliť aj klasické. V tomto prípade treba vybrať takú, ktorá má tenšie ramienka alebo vzadu čipku.

Do koča aj do voza
Veľkou témou pri chystaní a balení sa na dovolenku sú topánky. Potrebujem také- onaké, na pláž, do baru, a čo keď si budem chcieť ísť zanechať? Preto je najideálnejšie vybrať si jedny čo najuniverzálnejšie sandále a jednoducho sa zmieriť s tým, že na dovolenke aj tak behať nebudete.

Horúcim trendom tohto leta sú jednoduché až minimalistické sandále, ktoré sa pomocou šnúrky alebo stuhy uväzujú okolo členka, poprípade lýtka. Výborne sa hodia ako k letným šatám tak ku šortkám s obyčajným tričkom.

Zdroj: AVE
Foto: pinterest