Plavky: Neodmysliteľný letný doplnok pre štýlové chvíle pri vode

Horúci piesok, závan mora a nekonečné západy slnka. Áno, tohtoročná dovolenková sezóna je na obzore! Pripravte sa v predstihu a osviežte svoj šatník novými plavkami z dielne F&F. Stavte na jedinečnosť a zažiarte!

 

Aktuálna kolekcia plaviek F&F hrá farbami, originálnymi vzormi a sofistikovanými strihmi. Nebojte sa experimentovať. Práve leto je to pravé obdobie na skúšanie nových farieb, strihov a vzorov. Dvojdielne modely ponúkajú žiarivé kombinácie, vďaka ktorým určite vyniknete na pláži. Tak ako po minulé roky, aj túto sezónu sú späť obľúbené jednodielne modely. Tie sú však odvážnejšie než kedykoľvek predtým vďaka svojmu rafinovanému strihu. Siahnuť môžete po jednofarebnej klasike alebo po odvážnejšom vzorovanom prevedení. Titul plážovej bohyne je tak pevne vo vašich rukách. Dokonalý plážový outfit podčiarknite kombináciou s ľahučkou tunikou, žabkami a slnečnými okuliarmi.

Nezostáva tak už nič iné, len si vychutnať príjemné letné chvíle s osviežujúcim drinkom v ruke. Pred odletom na dovolenku však určite navštívte facebookový profil módnej značky F&F alebo webovú stránku www.tesco.sk/ff/, kde na vás čakajú najhorúcejšie módne inšpirácie a informácie o aktuálne prebiehajúcich skvelých zľavách.

TIP: Nakupujte v oddeleniach F&F a nezabudnite si pri pokladni naskenovať Clubcard kartu a ušetrite na celom nákupe -30 %.  Obľúbená zľava platí na všetko nezľavnené oblečenie, obuv a doplnky od 7.6. do 13.6.2023.

Zdroj: Marta T.