Plavková dilema

Leto je čarovné obdobie. Odrazu majú ľudia úplne inú náladu. Majú chuť sa zabávať, smiať, hýbať sa, skrátka užívať si život. Možno za to môže slnko, možno voda a možno všetko dokopy. Súčasťou letných radovánok je aj dovolenka, chytanie bronzu a vylihovanie na pláži. Vzrušenie z cesty, veľké očakávania. K dokonalej dovolenke patria aj dokonalé plavky. Aké to sú?

Minimalizmus? Zabudnite!

Mikro plavky, ktoré ledva niečo zakrývajú pokojne nechajte doma. Aj v plavkách totiž môžete byť za dámu. Jednodielne plavky majú hneď niekoľko výhod, ktoré v konečnom dôsledku oceníte. A nielen vy. Názor, že tento typ plaviek nie je sexy, môže patriť len človeku, ktorý toho veľa o slove sexy nevie. Práve naopak. V prípade, že zvolíte správny a rafinovaný strih určite na vás budú môcť muži oči nechať. Nezabudnite na veľký klobúk a dobrú knihu do ruky…

 

Dokonalá postava

Pokiaľ nemáte pocit, že vaša postava je dokonalá, myslite na to, že práve celé plavky dokážu vašu postavu oveľa lepšie vyformovať. Zakryjú väčšie bruško a naopak nechajú vyniknúť kyprému dekoltu. Myslite na to, že ak bude mať výstrih tvar písmena „v“ opticky vám to zoštíhli postavu. Odhalený chrbát je tiež veľmi pekným a pútavým detailom. A v konečnom dôsledku si v celých plavkách aj lepšie zaplávate.

Jednou z námietok by mohlo byť, že dlhšie schnú a je nepríjemné mať na sebe taký kus mokrej látky. Vo všeobecnosti však platí, že zo zdravotného hľadiska by ste si mali mokré plavky prezliecť bez ohľadu na to, či ide o bikiny alebo celé plavky.

 

Rovné a vysoké

Neviete si predstaviť leto bez polovičných plaviek? Potom si vyberte rovný diel bez akýchkoľvek šnúrok a ramienok. Spodný diel môže byť v retro štýle – s vysokým pásom a štedro vykrojený. Takto budú vaše nohy pôsobiť, že siahajú až do neba.

 

 

Zdroj: http://www.pinterest.com/pin, theblondzebras.blogspot.com, www.luxurymag.sk, www.gamesalor.com