Pitný režim deťom „na mieru“

Keď pred tromi rokmi uviedla značka Rajec na trh svoju dojčenskú vodu, tá si okamžite získala srdcia budúcich i aktuálnych mamičiek. Vďaka svojich benefitom a praktickému baleniu je ideálna na prípravu dojčenskej stravy a pitný režim mamičiek aj ich ratolestí bez nutnosti prevárania. Práve na najmenších myslí dojčenská voda Rajec najviac – preto teraz prichádza s unikátnym 0,33l balením s detským uzáverom s membránou, určeným pre pitný režim detičiek. Mamičky iste poteší, že sa nič nevyleje a deti konečne dostanú vodu, určenú presne pre malé rúčky! Navyše, od januára 2016 štartuje atraktívna súťaž o kompletne vybavenú detskú izbu od známej slovenskej architektky.

NOVINKA DOJČENSKÁ VODA RAJEC 0,33L
Dojčenská voda Rajec z panensky čistej prírody Rajeckej doliny je určená pre zdravý život celej rodiny. Nové 0,33l balenie je odpoveďou na želania mnohých slovenských mamičiek, hľadajúcich vhodnú fľašku, ktorá by svojou veľkosťou a váhou vyhovovala ich potomstvu. Dodržiavanie pitného režimu je totiž mimoriadne dôležité najmä pri malých deťoch, ktoré prirodzene necítia smäd. Zároveň je ich telo najcitlivejšie na straty tekutín, a to aj počas zimy, keď sa im piť nežiada. Dojčenská voda Rajec obsahuje prirodzene nízky obsah dusičnanov a minerálov, nemusí sa prevárať a spĺňa tie najprísnejšie kritériá pri výrobe a skladovaní. V novom „mini“ balení prichádza na slovenský trh od januára 2016. Vhodne tak doplní praktické 1,5l fľaše, určené pre mamičky na prípravu dojčenskej stravy. Dojčenská voda Rajec navyše výborne chutí a spoľahlivo zaženie smäd nielen mamičkám v období tehotenstva a dojčenia, ale aj ich malým pokladom!

MACKOVA DETSKÁ IZBA
V náročnom období očakávania nového prírastku do rodiny má budúca mamička množstvo povinností a zariaďovaní. Dojčenská voda Rajec jej v tomto náročnom období podáva pomocnú ruku – a prináša možnosť získať krásnu detskú izbičku s kompletným zariadením, ktorú osobne navrhla známa architektka z televíznych projektov, Lucia Ortutová. Súťaž o „Mackovu detskú izbu“ začína od 1.1.2016 a okrem hlavnej výhry na mamičky čakajú aj ďalšie prekvapenia. Pravidlá sú jednoduché – každá fľaška dojčenskej vody Rajec vo formáte 0,33l a 1,5l obsahuje unikátny kód, ktorý stačí vložiť na web a zapojiť sa tak do súťaže, ktorá sa skončí 31.3.2016. Doprajte si ten najlepší pitný režim – s dojčenskou vodou Rajec.