Perfektný pár

Perfektný pár topánok

Nájsť ten ideálny býva neraz poriadnym orieškom. Jedny sú príliš nízke, druhé príliš vysoké, ďalšie málo teplé a posledné sa vám nehodia štýlovo… Ak rovnako bojujete každú zimu aj vy, inšpirujte sa čižmami, ktoré sú nie len štýlové, ale aj praktické a za dobrú cenu.

Do práce
Musia byť univerzálne a pohodlné, to je základ. Zdá sa to jednoduché, ale nie vždy je. Preto sme pre vás vybrali čižmičky, v ktorých sa budete nie len cítiť dobre, ale tak aj vyzerať.

Náš tip: Stavte na čiernu členkovú klasiku. V čižmách na polovysokom podpätku zvládnete celý pracovný deň a budete vyzerať dobre.

Na večierok
Vyberať zaujímavé topánky na večierok je zábava! Výber je široký, trendov je neúrekom. My však odporúčame ísť do čižmičiek, ktoré vynosíte aj po večierku. Takto vám dobre poslúžia trendy vyšívané čižmy, vysoké ku kolenám, ale aj super-moderné „ponožkové“ čižmy.

Pre odvážne
Ak čižmy nepotrebujete, ale napríklad len túžite po zmene alebo oživení sivých zimných outfitov, baviť vás budú extravagantné kúsky. Strieborné, červené latexové, ale aj nezvyčajné biele váš look posunú na celkom novú úroveň.

(Nie len) do zasneženého mesta
A nakoniec tie, na ktoré vždy príde rad, keď udrie tuhá zima. Tak tuhá, že vám na štýle pomaly prestáva záležať a uprednostňujete pohodlie a hlavne teplo. S kompromismi sa túto zimu ale rozlúčte. Huňaté čižmy prichádzajú v krásnych dizajnoch, ktoré si budete obúvať radi.

Autor: AVE
Zdroj foto: www.zoot.sk, www.hm.com, www.zara.com