PEAK PERFORMANCE PRICHÁDZA NA SLOVENSKO!

Ako novinka na slovenský trh zavítala prémiová škandinávska športová značka PEAK PERFORMANCE. Svoj prvý obchod otvorí 21. 11. 2013 v obchodnom centre Aupark. Peak Performance je značka pre tých z vás, ktorí majú najradšej ten pocit vzrušenia, keď stoja pred bielym svahom. Pre tých, ktorých nenapĺňa nič iné ako adrenalín pri skoku na lyžiach. Pre tých, ktorí idú vpred navzdory všetkým prekážkam. Pre tých, ktorí sa neboja. Veľa lyžiarov po celom svete si túto značku obľúbilo a kto ju vyskúšal, prepadol jej vášni.

V roku 1986 sa traja nadšení lyžiari rozhodli opustiť svoje dovtedajšie zamestnania a v švédskom stredisku ?re si založili vlastnú firmu. Od samého začiatku sa všetko ich úsilie zameralo na výrobu športového oblečenia z vysoko funkčných inovatívnych materiálov. Tvoria vždy s dôrazom na kvalitu, s prírodou ako hlavným zdrojom inšpirácie a heslom „lyžiari lyžiarom“.  Ich cieľom je robiť výrobky, ktoré sa im páčia, chcú ich sami nosiť a predovšetkým sa na ne môžu spoľahnúť aj v tých najextrémnejších podmienkach. Možno preto sa značka Peak Performance stala najznámejšou škandinávskou športovou značkou a rovnako si získala oprávnene svoje miesto i vo svete. Ak teda patríte medzi milovníkov zimných športov, nemala by vám táto kolekcia ujsť. V ponuke nájdete napríklad produkty s revolučnou tepelnou nano izolačnou vrstvou AERO Therm či nepremokavým perím QuixDown.

 

ACTIVE – Aktívna kolekcia

Aktívna kolekcia je srdcom aj dušou našej značky. Už viac ako 25 rokov vyrábame technicky vyspelé, inovatívne oblečenie pre aktívny životný štýl s jediným cieľom – aby naše výrobky svojim nositeľom umožňovali dostať sa ďalej a žiť dobrodružnejšie. Či už sa rozhodnete zdolať ten najvyšší vrchol, alebo si len ísť po práci zabehať. Na začiatku bolo oblečenie na lyže, no potom sme zistili, že si musíme niečo obliecť aj po návrate zo zjazdovky, a tak sme začali tvoriť tiež kolekciu nazvanú Casual.

Vyrábame oblečenie pre tieto športy:

–  Lyžovanie

–  Outdoor a hiking

–  Golf

–  Beh, bicykel, training a fitness

 

 

CASUAL – Neformálna kolekcia

Jednotlivé kúsky si berú inšpiráciu zo škandinávskeho štýlu ako aj z pobytu na čerstvom vzduchu. Typické sú pre ne prírodné tkaniny, dokonalé strihy a perfektné spracovanie. To všetko sme skombinovali s funkčnými materiálmi nášho aktívneho sveta – a na svete je jedinečná kolekcia, kde každý detail má svoju úlohu a každučký šev zohráva svoju rolu.

 

 

Žite dobrodružne

V roku 1986 sme začali niečo nové a od začiatku to naozaj bolo dobrodružstvo. Dobrodružstvo – to je najmä a predovšetkým stav mysle. Dobrodružstvo jednoducho máme v povahe a stále vyhľadávame príležitosti, ako zažiť niečo nové a vzrušujúce. Práve to nám umožňuje inšpirovať ľudí k tomu, aby sa riadili hlasom svojho srdca a venovali sa tomu, čo je im blízke; aby v sebe prebudili svoje dobrodružné ja. Inšpirujeme ľudí k tomu, aby si svoj život užili, a podporujeme ich vo všetkých rozhodnutiach, ktoré im umožnia dostať sa niekam ďalej. Ďalej v sebarealizácii alebo ďalej vo svete. Neexistuje nič krajšie ako biely svah, lyže na nohách a voľnosť, ktorú v tej chvíli máme.