Paul Project prichádza s novinkou

Paul Project

Po niekoľkých mesiacoch  sa sympatický Košičan Pavol Petrík, ktorý vystupuje pod značkou Paul Project, opätovne uchádza o pozornosť svojich fanúšikov aposlucháčov či divákov dalším počinom pod názvom  Paul Project a predstavuje horúcu novinku s názvom „U want it all“.

Peter je známy, že rád spolupracuje so zauímavými ľuďmi, ešte doznieva jeho spolupráca s raperom Suverenom, dnes však zablúdil do nežnejšej časti ľudského pokolenia a na hosťovanie si pozval speváčku Kami. Kami môžete poznať z coververzie piesni Can´t stop the felling od Justina Timbarlake.

Videoklip k piesni „U want it all“ sa nakrúcal v priestoroch schátralej tehelne v blízkosti Košíc. Režisérskej taktovky sa ujal   Laco Rychtárik, ktorý má za sebou niekoľko úspešných klipov a spoluprác napríklad s  Lina Mayer, so skupinami  Gladiátor, Noc a Deň, IMT Smile….

“Je to pre mňa opäť niečo nové”, spúšťa svoje rozrávanie nadšene Pavol Petrík. “V klipe síce účinkujem, ale po prvýkrát nie ako spevák, ale ako herec, ak sa to dá takto nazvať”, – dodáva s úsmevom protagonista takmer jedným dychom poračuje :  „Pieseň U want it all som mal v hlave niekoľko rokov, čakal som na správnu chvíľu. Ako som začal spolupracovať s Kami, som celý song nanovo vyprodukoval a ušil ho na ženský vokál. Kami svoju prácu zvládla bravúrne, preto, nebol dôvod jej to kaziť mojim spevom”,- vysvetľuje svoje „herecké“ pohnútky a prečo sa v klipe objavuje až „v druhom pláne“ producent a spevák.

Paul Project sa okrem produkovania vlastnej tvorby, venuje aj produkciám iných interpretov, tvorí hudbu do spotov, a reklám. “Nechcem byť škatuľkovaný iba ako interpret, baví ma hudba ako celok, rád tvorím rôzne hudobné štýly, produkujem piesne pre iných intepretov, iné hlasy. Je to hra emocií, a tým moja práca nie je nikdy stereotypná”, – prezrádza na záver Pavol Petrík.

Či táto spolupráca prinesie aj ďalsie spoločné piesne, sa necháme prekvapiť. A ako sa Pavol Petrík zhostil úlohy autora, producenta a herca už posúďte sami z videoklipu „U want it all“:

https://www.youtube.com/watch?v=z1daFW4HVBA