PARTY TIME

Čas vianočných a firemných večierkov, ani zďaleka nekončí. Čaká nás ešte tá najväčšia párty v roku. Večierok na ktorom sa zároveň lúčime a zároveň vítame. Akokoľvek sa nad to povznesieme je to miľník. Možno len pomyselný, ale predsa len je. Každý z nás ho oslavuje inak. Niekto si to nevie predstaviť bez obrovskej oslavy, niekto, má rád domácu pohodu a silvestrvovský program v televízii. Pre tie, ktoré si chcú dopriať niečo špeciálne máme zopár rád a tipov ako na to. Ako zažiariť, užitť si to a dopriať si slávnostnú náladu.

Trblietky, odlesky, paráda
Všetko čo sa ligoce k najväčšej oslave roka neodmysliteľne patrí. Glitre alebo lesklé látky vám v tomto smere spravia perfektnú službu. Ideálne je zvoliť jednoduché strihy, aby celý outfit nepôsobil veľmi prekombinovane. Malé čierne posiate glitrami sú trefou do čierneho. Ak si netrúfate pretancovať celú noc na vysokých podpätkoch, nenúťte sa do toho. Stačí ak si obujete balerínky. Určite by mali mať nejaký výrazný prvok. Môžu byť lakováné, tvarované do špičky, alebo tiež posiate flitrami či glitrami. Ale pokojne môžete zvoliť aj kotníkové alebo vysoké čižmy.

 

Slávnostne a pohodlne
Šaty nemusia byť pre každého to pravé orechové. Pokojne zvoľte lesklý dlhší sveter a k tomu pohodlné legíny. Ideálne sú trochu zdobené.
Rovnako k nim môžete zladiť košeľu s výrazne zdobením límcom alebo aj jednoduchú bielu, ktorú ozdobíte nápadnou brošňou.
Aj úplne obyčajný outfit dokážete vyladiť šperkami. Okrem spomínanej brošne môžete siahnuť po nápadnom náhrdelník alebo výrazných náušniciach.

Zdroj foto: pinterest.com