Párty stany pre nevšednú zábavu. Ako si vybrať?

Zdroj obrázku: Tatrastany.sk

Každej spoločenskej akcii predchádza výber a organizácia. Na to je dobrá pevná ženská ruka, ktorá nezabúda ani na najmenšie detaily. Základom skvelej akcie je však priestor a jeho výberu venujeme čo najviac času – doma, na chate či v prenajatých salónikoch? Alebo kdekoľvek inde, kde len môže byť priaznivé počasie. Práve párty stany a haly dynamizujú vaše spoločenské chvíle a robia z nich nevšedné zážitky.

 

Ako nájsť kvalitné párty stany pod jednou overenou „strechou“?

Atmosféra vybraného prostredia azda najviac vplýva na celkovú náladu hostí. Preto im ju hneď zo začiatku nepokazme a ani to nedovoľme počasiu. Počasiu podraďujeme väčšiu časť usporiadanej akcie. Ak sa rozhodujete či v tento rok usporiadate vonkajšiu oslavu, nezabudnite si zaobstarať kvalitné párty stany. Tie vám ponúknu pohodlie, pričom ich ďalšími výhodami sú jednoduché rozloženie a zloženie stanu a pohodlná mobilita.

Hlavnou výhodou párty stanov je teda nezávislosť na jednom konkrétnom mieste. „Pohybujú“ sa spolu s nami, je to aj vďaka flexibilnej a ľahkej konštrukcií, vďaka ktorej prebieha rozkladanie a skladovanie rýchlo.

Pozor na to, aby ste sa s výberom neuponáhľali a stan vás neprekvapil svojou labilnosťou. Kvalita párty stanu sa odvíja od vlastností hlavnej konštrukcie. U overených predajcov získate základy na spoľahlivých oceľových rúrach v žiarovom pozinkovaní. Stan disponuje zvýšenou odolnosťou strechy a podlahy pre bezpečné používanie aj v chladnom období. Celý stan prekrýva trvácny PVC materiál s hrúbkou 560 g/m2  – zaručuje vodotesnosť a odolnosť voči UV žiareniu.

 

Vytvoriť priestor pod strechou vám môžu pomôcť aj plachtové haly

Plachtové haly sú vyrábané vo väčších rozmeroch (od 8×8 metra) v porovnaní s párty stanmi. Tieto halové systémy sa využívajú skôr pre firemné účely (skladovanie) ako na bežné spoločenské akcie. Plachtové haly majú pevnejšiu konštrukciu a poskytnú vám odolnosť proti nepriaznivým podmienkam počasia.