PARTY SEZÓNA S F&F

Zábava, koncoročné večierky, Vianoce, Silvester, radosť?

O všetko sa postará F&F – ponuka je pestrá a lákavá!

Lesk, oslnivá krása aj dekadencia sedemdesiatych rokov sú inšpiráciou prevečerné outfity nadchádzajúcej párty sezóny. Metalické lurexové šaty, overaly v štýle ”culotte“, alebo dlhé a široké zamatové nohavice- to všetko a ešte viac je oslňujúca kolekcia britskej módnej značky F&F, ktorú si určite obľúbi väčšina žien. Jej súčasťou sú aj topy a krátke šaty ozdobené atraktívnou čipkou, ktorá vyzdvihuje odkaz viktoriánskej éry.

Z farieb dominuje  čierna, biela a zlatá, z materiálov flitre, umelé kožušiny a čipkové aplikácie. Rafinované výstrihy a dôraz na detail vnášajú do kolekcie osobité kúzlo. Medzi kľúčové kúsky párty kolekcie F&F, ktorých sa milovníčky módydozaistanebudú vedieť nabažiť, patria puzdrové sukne, jednoduché zamatovéšaty, či vesty a kabáty z umelej kožušiny.

Topánky zažívajú obrodenie v štýlesandálov na platformealebo ako veľmi sofistikované, čiernečlenkové “kozačky” na podpätku.Štýlovým doplnkom budú dlhé úzke šáliky pretkané zlatými a striebornými ružami. Dámske klobúky so širokým okrajom dodajú čarokaždému outfitu a eleganciuzvýraznia minimalistické listovékabelky. Jedinečným a žiadaným kúskom na večer sa určite stane minaudièrev jednoduchom, lesklom prevedení.