Paríž a Dara Rolins zavítali do centra Bratislavy

Priamo v srdci Bratislavy – na Laurinskej ulici 18 – sa objavil nový módny butik pre milovníkov luxusu a prestíže. Svet luxusnej módy bol najväčšou inšpiráciou na otvorenie  butiku V&E Fashion s oblečením, doplnkami a šperkami. Novovzniknutá spoločnosť V&E Fashion chce byť prínosom v pestrejšej a zaujímavejšej ponuke pre domácich, ale i  zahraničných klientov. Svet francúzskej módy a byť neustále IN v najnovších kolekciách svetovej módy – to je motto nového stánku.

Vášeň pre módu a cit pre krásu spojila tím ľudí, ktorí pretavili   úsilie vytvoriť v atraktívnych predajných priestoroch výnimočnú atmosféru, kde sa budú nielen dámy,  ale aj páni cítiť príjemne, do reality. Pod jednou strechou klienti nájdu nielen zaujímavé modely francúzskych značiek WAGGON Paris a EXALTATION Paris, ktoré sa na Slovensku objavujú po prvýkrát, ale aj špičkový servis. Okrem odborného poradenstva, nakupovanie  spríjemní posedenie pri skvelej  káve prípadne pohári vychladeného šampanského. Klienti  si neodnesú iba luxus, ale aj príjemný zážitok.

 

Na slávnostnom otvorení, ktoré sa konalo v Bratislave v Towers restaurant, hviezdila Danica Jurčová – tvár butiku. „Móda týchto značiek mi nesmierne vyhovuje, lebo skrýva rafinovaný luxus a pritom je nositeľná na každý deň,“ – netajila nadšenie herečka, ktorá si večer naozaj užívala a predstavila sa spoločne s modelkami aj v tejto novej pozícii.

Modely očarili aj ďalšie prítomné dámy –Karin Majtánová a Karin Hajdu, ktoré majú  k móde rovnako blízko aj vďaka svojim povolaniam. Herečka a moderátorka si na obečenie potrpia. Karin Majtánová sa priznala, že vzhľadom k tomu, že moderuje naozaj dosť akcií, využíva služby požičovieň, s mnohými módnymi tvorcami sa aj skamarátila a občas niektorým šatám neodolá a chce ich mať doma. Karin Hajdu je tiež známa vycibreným vkusom a v módnych rubrikách patrí rozhodne k najlepšie oblečeným ženám slovenského šoubiznisu.

Inou kapitolou je speváčka, ktorá bola exkluzívnym hosťom večera – Dara Rolins. Popri speve sa stala doslova módnou ikonou nielen na Slovensku, ale i v Česku, kde udáva trendy. Zaspomínala si na časy, keď podľahla trvalej a zaspievala niekoľko songov  z tejto doby, čo nenechalo chladných prítomných hostí a Zvonky štěstí, Keby som bola princezná Arabela, Anjelík môj či Čo o mne vieš… si zaspievali spoločne s ňou aj nespeváci. Prezradila, že sama chodí najradšej v teplákoch, poriadne drahých a značkových – dodávame, ale jej partner Patrik Vrbovský ju má najradšej v obtiahnutých džínsoch, kde vynikne Darin  krásny zadok.

 

Ale vráťme sa na chvíľu do butiku. Zariadenie v ňom  snúbi eleganciu a vysoký štandard.  Spolu s umiestnením priamo v centre starého mesta, zaručujú luxusné a láskavé prostredie, kde sa budú cítiť výnimočne aj tí najnáročnejší. Klienti tu nájdu vždy nové kolekcie a nepostrádateľné módne doplnky a šperky.

WAGGON Paris  v roku 2003 preslávila  veľmi úspešne v  showroome v Paríži skupina MCMC, pod ktorú spadá aj dnes.  Počas piatich  rokov si firma otvárala kancelárie na riadenie trhu v Amerike , Európe a Ázií.Po veľkom záujme parížského konceptu predajní v obchodných domoch v Európe a Amerike,  otvorila  firma svoj druhý showroom v r. 2007 v Bologni, ktoré bolo novým centrom módy.Dnes je značka WAGGON PARIS  vedená vo viac ako 300 obchodoch vo vybraných centrách vo svete ako je New York, Londýn, Paríž, Barcelona, Miláno, Dubaj a Tokio.

 

EXALTATION PARIS to sú farebné tóny spracované podľa konkrétneho rozsahu farieb. EXALTATION Culture je založená na rozdelení rovnakej vízie ochrannej známky a kolektívneho nadšenia:

·         identita vytváraná silou

·         koncept značky / inovatívny distribútor

Všetky priemyselné odvetvia sú animované túžbou po vytvorení odevov stále krajších a pre poskytovanie služieb našim zákazníkom.Firma zamestnáva  200 ľudí so štýlom a vášňou vytvárať nové produkty, viac ako 10 návrhárov a „papermakerov“, ktorí každú sezónu vytvoria od 300 do 500 nových modelov, 2 kolecie každý rok, vrátane niekoľkých štýlov.

 

Foto: V&E Fashion