PÁNSKA KOLEKCIA MARKS & SPENCER JARO/LÉTO 2015

Moderná kombinácia formálnych a voľnočasových kúskov, ktoré sa nosia spolu. Taká je kolekcia pánskeho oblečenia Marks & Spencer v sezóne jar/leto 15. Dôraz je kladený na pohodlný a uvoľnený vzhľad.

Klasika tiež neostala na svojom mieste. Prichádza v modernej interpretácii s dôrazom na čisté línie. Kľúčové kúsky sezóny boli aktualizované. Bombery z ľahkých materiálov sa budú kombinovať s jednoduchými tričkami a farebnou obuvou. Spolu tak vytvoria nový look pre prichádzajúcu sezónu.

 

Kľúčovou farbou je modrá, a vo všetkých svojich odtieňoch. Námornícka tmavá i svetlá na bledej džínsovine. Nohavice z tohto nesmrteľného materiálu boli navyše vylepšené a okrem rôznych odtieňov prinášajú ešte lepšie strihy.

 

Marks & Spencer v sezóne jar/leto 15 pokrýva všetky potreby mužov.
Kolekcia Autograph prináša luxusné spracovanie a materiály, Blue Harbour pokračuje s námorníckym nádychom a využitím bielej, modrej a červenej, ktoré pozvoľne prechádzajú do pastelových odtieňov v lete.

 

 

Kolekcia North Coast v Marks & Spencer sa sústreďuje na pohodlné kúsky a spraný look i retro potlače. Obľúbená M&S Collection je najširšou prehliadkou krajčírskeho umenia a Collezione prichádza so sofistikovaným talianskym vzhľadom.

 

 

 

Aj tento rok nechýba kolekcia Best of British, ktorá je ukážkou toho najlepšieho z britského krajčírstva.
Vracia sa do 70-tych rokov a prináša ten správny maskulínny vzhľad. Výsledkom sú luxusné a ikonické kúsky, ktoré neposlúžia len počas jednej sezóny.