Ozdobte svoj interiér v štýle DISCO éry.

Vyčarujete čarujete sviatky prostredníctvom luxusných sklenených sviečok Baobab

Blížiace sa sviatky so sebou prinášajú okrem príjemnej vône ihličia, škorice a medovníkov aj krásnu výzdobu v živých tradičných farbách Vianoc.

Lesklé, farebné dekorácie sú v období vianočných sviatkov a osláv konca roka to pravé orechové. Jedinečnú slávnostnú atmosféru si tieto sviatky vyčarujete prostredníctvom luxusných sklenených sviečok Baobab.

Ozdoby a dekorácie do bytu dokážu zásadne zmeniť váš pocit z interiéru. Moderný interiér inšpirovaný retro štýlom pôsobí mladistvo a veľmi sviežo.

Preneste sa v čase späť a oživte spomienky s krásnou novou kolekciou sviečok Baobab. Kolekcia inšpirovaná érou disca a jeho kráľovnou Donnou Summer, štýlovo doplní váš interiér a rozvonia ho príjemnými vôňami.
Sviečky pôsobia vďaka jedinečnému obalu veľmi luxusne. Dizajnový sklenený obal je navyše ručne vyrábaný a pri horení sa stáva transparentným.

Kolekcia Baobab Disco je dostupná vo viacerých vyhotoveniach a veľkostiach:
Luxusná sviečka DONNA je inšpirovaná nahrávacími štúdiami Disco éry, kde sa vôňa kožených sedačiek miešala s okúzľujúcou kvetinovou vôňou tuberózy.

Sviečka DIANA vzdáva hold pamiatke najväčšej hviezde Disco éry – Diane Ross a jej elegancii. Jej hrejivá vôňa ktorá je zmesou myrhy, ambry a živice Benzoe, vytvorí v interiéri tajomnú a zmyselnú atmosféru.

Očarujúca vôňa sviečky TINA kombinujúce mužské a ženské tóny sú dokonale vyváženou symfóniou bergamotu, cédru a pižma.

Sviečka STUDIO 54 pripomína najpozoruhodnejšie newyorské diskotéky 70. rokov. Štúdio 54 privítalo vo svojej dobe tie najväčšie hviezdy, vrátane Andyho Warhola či Yves Saint Laurenta. Kráľovné disca tu pravidelne rozhýbavali tanečný parket svojimi hitmi. Vôňa sviečky v sebe spája tóny Neroli, Ylang Ylang a santalového dreva.

Sviečka GLORIA pôsobí z celej disco kolekcie najslávnostnejšie. Vďaka svojej vôni, ktorá spája drevité tóny a škoricu je ideálnou pre vytvorenie pravej vianočnej atmosféry. Je oslavou radosti a sviatočnej veselosti, prinesie do vášho interiéru pôvab a slávnostný pocit. Balená v čierno-zlatej darčekovej krabičke je navyše ideálnym darčekom.

Sviečky Baobab z kolekcie Disco kúpite na www.bytove-parfemy.sk