Ovládla Vás už vianočná atmosféra? Prinášame Vám tipy na vianočné darčeky!

Vianoce sa pomaly ale isto blížia a určite ste už aj vy začali zháňať darčeky pre vašich priateľov či členov rodiny. Niekedy je voľba toho správneho darčeka stresujúca a môže sa stať, že Vám začnú dochádzať nápady. Je to fuška nájsť na Vianoce dokonalé darčeky napríklad pre človeka, ktorý má už prakticky všetko.


Možno vám na inšpiráciu poslúžia naše tipy, ktoré Vám zároveň ušetria čas a pod stromčekom nadelia radosť.

Náš tip: Pred kúpou vianočného darčeka sa zamyslite, čo vlastne má rada osoba, ktorej ho kupujete. Zvážte všetky jej záľuby, vlastnosti a určite sa dopracujete k pravému darčeku šitému na mieru.

Darček pre ňu
Vianočný darček pre ženu by mal predovšetkým prekvapiť. Je všeobecne známe, že ženy prekvapenia milujú. Ak ste sa rozhodli kúpiť vianočný darček milovanej žene, určite nič nepokazíte kvalitným šperkom, či doplnkom. Ale nie je žena ako žena. Pokiaľ chcete obdarovať matku či babičku zvážte tie pravé darčeky práve pre nich. Vianočné darčeky pre ženy treba vyberať aj podľa vzťahu v ktorom k danej osobe ste. V tomto prípade siahnite napríklad po kvalitných kožených doplnkoch, napríklad rukaviciach, či kabelke. Alebo zvážte dekoráciu do interiéru v podobe luxusnej sviečky s príjemnou vôňou poprípade praktických úložných košíkov. Kamarátke, pokiaľ má zmysel pre humor a vie oceniť každú srandu, rozhodne urobíte radosť aj oblečením s vianočným motívom. Ak chcete ale predsa len ostať pri klasike, odporúčame vždy zaručený kozmetický balíček či trendy doplnky ako štýlový ruksačik, poprípade šperk.

 

Darček pre neho
A samozrejme poradíme Vám niečo aj pre pánov. Vianočné darčeky pre mužov sa možno niekomu vyberajú ľahko, no veľa ľudí pri ich výbere často strávi dlhú dobu. Pri výbere darčeka pre muža by ste tiež mali zvážiť pár rozhodujúcich faktorov. Vyberáte darček pre športovca či elegána? Muži vraj nie sú náročný, ale verte, že správnym vianočným darčekom u nich určite zabodujete. Pre elegánov už mnoho predajní ponúka možnosť vyskladania si setu podľa priania. Napríklad z elegantných manžetových gombíkov, kravaty, alebo opaska. Taktiež je veľmi praktická a trendy kvalitná taška na notebook a dokumenty. S týmto darčekom je úspech zaručený. Pokiaľ hľadáte darček pre športovca zaručene nešliapnete vedľa športovou výbavou alebo športovým oblečením. Určite ocenia vašu originalitu a skvelý výber.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: cellbes.sk, Twinset, bytove-parfumy.sk, beautysecret.sk, e-ziaja.sk, Pietro Filipi, Kara