Overená spolupráca Kaliho a Claudie: Najnovšie roztancovali celé Slovensko emotívnou skladbou Diamant!

Prvý spoločný singel Kaliho a Claudie Len ona, sa rozhodne dočkal veľkého úspechu, iba na YouTube má viac ako 3 milióny vzhliadnutí. Dvojica sa pozná osem rokov, a ako avizovali už skôr,  nebol to ich posledný duet. 

Len ona: https://www.youtube.com/watch?v=nMDjdnJiSLk

Ich najnovšia spolupráca obsahuje okrem sviežich beatov aj veľmi silné posolstvo o vlastnom presvedčení a o tom, že je dôležité si veriť. “Pozri sa mi do očí a uvidíš tú silu ženy, čo to nevzdá. Ja sama to otočím, už viem, že sa fakt nesmiem ničoho báť. A nech sa každý pozerá, budem žiť, ako chcem ja. Nepadnem na kolená, som diamant!”

Autor texru Miro Čimo, ktorý je zároveň aj manažérom a kamarátom Kaliho odovzdáva posolstvo, ako je dôležité nevzdávať sa:  Keď som pred 9 rokmi stretol Kaliho, tak sa chcel vzdať svojho sna a cieľov. Niekedy stačí malé nakopnutie, malinký krôčik, samozrejme na sebe tvrdo makať, veriť si a ono to proste príde…

Videoklip vznikal pod taktovkou Insane Productions, o réžiu, kameru a postprodukciu sa postaral Andrej Pálanský. Hudbu skomponoval Martin Kocián a Marek Šurin, text piesne napísal manažér dvojice Miroslav Čimo a Kali. Spomedzi účinkujúcich môžeme spomenúť Matúša Babiaka, šesťnásobného majstra Slovenska v boxe a účastníka Majstrovstiev Európy, slovenskú fitnessku, majsterku Slovenka a vicemajsterku sveta Júliu Karovú, Hands Up Crew– freestylová skupina, tanečná skupina Old School Brothers či Diamond Academy, ktorí získavajú popredné miesta na viacerých slovenských tanečných súťažiach. A v neposlednom rade breakdancera, ktorý tancoval na viac ako 600 vystúpeniach, založil dve tanečné školy a šesť krát vyhral celonárodnú súťaž v tanci – Maťo B – boy Bios – b-boy BIOS.

Zdroj: Anka Olvecká