Osviežte si leto s novou príchuťou Tic Tac a vyhrajte lístky na festival

Konečne sa vrátilo slniečko a s ním aj bezstarostná letná nálada, ku ktorej sa výborne hodí nová svieža limitovaná edícia Tic Tac Flamingo Cherry Lemonade. Nové dražé s chuťou čerešní a citróna sa nesie vo farbách plameniaka. So všetkými príchuťami Tic Tac navyše môžete súťažiť o vstupenky na jeden z najväčších hudobných festivalov v Európe Lollapalooza a tešiť sa na nové zážitky s priateľmi.

 

K ovocným príchutiam ikonického dražé Tic Tac pre tohtoročnú sezónu pribudla aj originálna verzia Tic Tac Flamingo Cherry Lemonade inšpirovaná letnou pohodou a osviežením pri vode. A pretože leto patrí aj hudobným zážitkom pod holým nebom, môžete s Tic Tac súťažiť o 100 štýlových letných klobúčikov, ale predovšetkým o 2 vstupenky pre 25 výhercov na hudobný festival Lollapalooza aj s ubytovaním, ktorý sa koná od 7. do 8. septembra v Olympijskom parku v Berlíne.

A ako sa do súťaže zapojiť? Kúpte si v období od 15. mája do 15. júna 2024 jednu z príchutí Tic Tac a účtenku zaregistrujte na webe TicTac.sk. Následne si už len držte palce, aby ste vyhrali lístok na festival pre seba a jedného z vašich priateľov.

 

Zdroj: Ferrero