Osviežia letnú párty aj rodinnú oslavu

Slnečné dni doslova lákajú na letnú párty, piknik či rodinnú oslavu v záhrade alebo v prírode. K chutnému občerstvenie patria aj vychladené nápoje. Ponúkať ich môžete v praktickej karafe alebo v štýlových pohároch s uzatvárateľným vekom z Lidl-Shopu.

Značka Ernesto ponúka tri typy karafy na vodu – Karafa s bodcom na ovocie, Džbán na ovocnú šťavu a Karafa s tyčinkou na ľad a ovocie. Objem všetkých nádob je približne 1 l.

Ernesto Karafa s bodcom na ovocie je z ručne vyrábaného skla a kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Bodec, na ktorý sa dá efektne nastoknúť ovocie aj s bylinkami na ochutenie vody alebo limonády, je odnímateľný, takže ho nemusíte zakaždým použiť.

Z ručnej vyrobeného skla a kvalitnej nehrdzavejúcej ocele je aj Ernesto Džbán na ovocnú šťavu. Má výlevku s vekom a zabudovaným sitkom, ktoré zadrží kúsky ovocia i ľadu. K módnemu dizajnu patrí pohodlné široké hrdlo pre jednoduché naplnenie.

Ernesto Karafa s tyčinkou na ľad a ovocie je taktiež z ručne vyrobeného skla a patria k nej dve vymeniteľné tyčinky – jedna na kúsky ľadu, druhá na ovocie a bylinky do vody alebo ovocnej limonády.
Cena: 9,99 €,  Lidl-Shop

Viac info na: https://www.lidl-shop.sk/p/ernesto-karafa-na-vodu/p100289007

 

Sú nielen praktické, ale aj efektné a doslova osviežia každé posedenie v záhrade či v prírode. V Ernesto Pohároch s uzatvárateľným vekom môžete ponúkať všetky nealko nápoje, limonády s kúskami ovocia, zeleniny aj byliniek, šťavy alebo vychladené mliečne koktaily.

Skrutkový uzáver chráni nápoj pred hmyzom. K súprave 4 pohárov rôznych druhov dostanete 8 slamiek na opakované použitie a štyri recepty na osviežujúce letné nápoje. Poháre aj slamky sú vhodné do umývačky riadu.
Cena: 3,99 €,  Lidl-Shop

Viac info na: https://www.lidl-shop.sk/p/ernesto-pohare-s-uzatvaratelnym-vekom-4-dielna-suprava/p100289079

Zdroj: Eva F.