Oslávte deň žien módou

Sme skvelé. My ženy. Je zbytočné vyratúvať dôvody, prečo to tak je. Každá z nás si je ich veľmi dobré vedomá. Aspoň dúfam. Sme Xeny. Milujúce matky, manželky. Silné a emancipované stvorenia. Preto by sme si Medzinárodný deň žien mali užiť pekne podľa svojich predstáv. Pokojne aj nákupmi ak na to máte práve chuť. Čo si kúpiť?

Nadčasový kúsok
Fast fashion je pomaly, ale iste out. Kolekcie vo veľkých módnych receptoch, ktorými sú nepchaté všetky nákupné centrá sa menia tak rýchlo, že prestávam chápať, kam všetky tie kúsky miznú a kde sa stihnú tak rýchlo objavovať nové. Kúpte si preto niečo, čo vám ostane navždy. Dizajnérsky šperk, kabelku, ktorú vám ušijú na mieru (napríklad v ateliéry Verbua), alebo kvalitné čierno sako, ktoré nevyjde z módy ani o 20 rokov.

Čačky-mačky
Páči sa vám nejaký gýč? Urobil by vám radosť? Tak do toho, načo čakáte? Kúpiť si niečo len tak z rozmaru je krásne. Jedna z výhod dospelosti. Keď sa vám kúsok zunuje môžete ho predať na sociálnej sieti alebo posunúť ďalej.

Povedzte to nahlas
Vtipný nápis na tričku dokáže povedať viac než si myslíte. Najmä ak svojim obsahom oslavuje ženskosť, emancipovanosť či jednoducho dá jasne najavo, že ženy sú z Venuše a muži sú…mimo 🙂

Ak sa vám nechce revoltovať s nápisom na prsiach, jednoducho si urobte malú párty sama pre seba. Vínko s kamarátkou, dobrá kniha do postele alebo romantická komédia v kine. Skrátka si doprajte čokoľvek čo vás teší, čo milujete, čo vás baví…

Pripravila AVE
Zdroj: iamarevolutionary.org, zoot.sk, fashion.hellomagazine.com, pinterest.com