Originálny jesenný doplnok

Každá poznáme výrok „ V jednoduchosti je krása“, no niekedy sa nám doslova žiada oživiť jednofarebný či fádny outfit niečím zaujímavým a štýlovým.  A pritom stačí  väčšinou len maličkosť.  Správny módny doplnok je niečo, čo vás jednoznačne  rozžiari a dodá vášmu outfitu originalitu a šmrnc.

 

Kabelka
Väčšinu doplnkov nutne nepotrebujete, ale je tu jeden, bez ktorého sa zaobíde len máloktorá žena. Samozrejme hovoríme o kabelke. Myslite na to, že aj kabelku je nutné zladiť s outfitom. Držte sa zásady, že ak váš outfit je jednoduchý, pokojne vyberte extravagantnú a nápadnú kabelku. Jeseň so sebou prinesie trendy vyvážené, rafinované kabelky, so zameraním na sofistikovaný, ale prirodzený štýl. Jeden z tých trendov, ktorý oslávi návrat je tzv. “bucket bag” – vrecová kabelka. Je praktická, štýlová a priestranná. Takisto ostávajú v kurze obľúbené ľadvinky, ktoré na jeseň prichádzajú vo výraznejších farbách. Jeseň je taktiež ideálnym obdobím aj pre zvieracie vzory a potlače. Tento rok sa budú objavovať nie len na oblečení ale aj na kabelkách. Imitácia leoparda a najmä hadia koža bude najpoužívanejším z materiálov. Objavovať sa bude v klasických farebných prevedeniach, najčastejšie v hnedej, bordovej a čiernej.

Opasok
Opasok je jedným z hlavných módnych doplnkov, ktorý vám krásne zvýrazní pás a zároveň dokáže byť ozdobou vášho outfitu.

Z obyčajných nohavíc, sukne či šiat dokáže vykúzliť skvele vyzerajúci kúsok. Kľúčom je zvoliť si ten správny a  zladiť ho s kabelkou či ostatnými doplnkami. Široké opasky sú trendom nastávajúcej sezóny. Dokonale zdôraznia ženské krivky a vytvoria jedinečný outfit.  Noste ich na tunike, šatách, širších kardigánoch či dokonca aj na kabáte.

Šperk
Aké ďalšie doplnky môžete použiť na oživenie vášho outfitu? Jednoznačnou odpoveďou sú maxi výrazné náušnice. Sú znakom elegancie a ženskosti a dokážu žene dodať iskru a vraví sa,že aj stratené sebavedomie. Jednoduchým spôsobom dokážu pozdvihnúť každý outfit na inú úroveň a vo väčšine prípadov sa stávajú dominantnou časťou vašej vizáže. Kombinujú sa ľahko s jednoduchým oblečením ako v dennej tak aj večernej móde. Je množstvo krásnych prevedení, ktoré si môžete zvoliť podľa typu vášho outfitu. No takéto výrazné kúsky však treba vedieť nosiť. Treba nájsť tú správnu líniu medzi tým, aby ste zaujali, no zároveň to neprehnali. Keď sa ich však naučíte využiť vo svoj prospech, stanete sa kráľovnou tejto jesene.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: VERO MODA, Marc Cain – mClasse.sk, Giuliett, Twinset, Baldinini, cellbes.sk, La Femme