Oleje do prania vystriedali aviváž! Prezradíme vám prečo sú tak populárne!

Pranie ja záležitosťou každej domácnosti. Rovnako tiež každá žena túži po čistej a voňavej bielizni. Do popredia sa v poslednej dobe čoraz viac dostávajú oleje do prania, ktoré si získavajú čoraz väčšiu obľubu vďaka krásnej a intenzívnej vôni. Aké sú ich výhody prezrádza nasledujúci článok.

 

Intenzívna vôňa

Hlavným bonusom pracích olejov v porovnaní s bežnou avivážou je jednoznačne intenzita vône, ktorú práve tieto oleje ponúkajú. Len malé množstvo dokáže nádherne prevoňať vašu bielizeň, ktorá ostáva svieža a voňavá ešte dlho po opraní a uložení do šatníka, či skrine. Určite sa vám už stalo, že ste na niekom zacítili intenzívnu vôňu čistého oblečenia. Išlo pravdepodobne práve o olej na pranie, ktorý je charakteristický tým, že ho je na oblečení cítiť dlhú dobu. Ďalším bonusom je veľký výber rôznych vôní. Máte teda možnosť vyskúšať kvetinové, svieže, citrusové, ale aj korenisté vône. Dokonca môžete vyskúšať olej s vôňou levandule, zeleného čaju, či vôňu špeciálne určenú na športové oblečenie.

 

Kvalitné produkty

Kvalitné oleje na pranie v ničom nezaostávajú za bežnými avivážami.  Sú to veľmi flexibilné produkty, ktoré zachovávajú kvalitu a jemnosť textilu aj pri sušení v sušičke. Napríklad talianske oleje od Voňavý domov sú kombinovateľné s inými produktami na pranie. Môžete ich používať súčasne so zmäkčovačom bielizne. Zmäkčovače sú výbornou voľbou ak je voda vo vašej domácnosti tvrdšia, alebo viac železitejšia. Zmäkčovače majú navyše antibakteriálny účinok a keďže sú bez vône, ich kombinácia s olejmi je priam dokonalá.

 

Ako začať?

Ak rozmýšľate nad tým, že by ste oleje do prania vyskúšali, ale neviete akú vôňu si vybrať, skúste na začiatok takzvanú skúšobnú sadu vzoriek, poprípade si môžete aj vyskladať vlastnú sadu pozostávajúcu z rôznych vôní.Obsahuje vzorky viacerých vôni, ktoré vám umožnia skúsiť tri rôzne arómy a podľa toho si vybrať takú, ktorá vám najlepšie sadne. Poprípade skúste na začiatok menšie balenie. Oleje sa totiž zväčša predávajú v dvoch veľkostiach, 100 a 500 ml.

Bonusom olejov do prania je tiež fakt, že sú ekonomické. Tým, že do 5kg prania potrebujete len 5ml oleja, vyjde vás jedna dávka tohoto voňavého pracieho parfumu cca 0,24 €. A bonusom je spomínaná krásna, intenzívna vôňa, ktorá vydrží niekoľko týždňov.

Zdroj: Nina M.
www.vonavydomov.eu

Olej do prania Lavanda
https://www.vonavydomov.eu/olej-do-prania-lavanda-100ml

Olej do prania The Verde
https://www.vonavydomov.eu/olej-do-prania-the-verde-100ml

Olej do prania Essenza
https://www.vonavydomov.eu/olej-do-prania-essenza-e-100ml

Skúšobná sada s dopravou zadarmo
https://www.vonavydomov.eu/skusobna-sada-na-pranie-s-dopravou-ZADARMO

Sada olejov 3×100 ml
https://www.vonavydomov.eu/vyskladaj-si-sadu-olejov-3x100ml

Zmäkčovač prádla
https://www.vonavydomov.eu/zmakcovac-pradla-elda-soft-1000ml