Lifestyle

Okúzlite svoje deti: Do Bratislavy zavíta poľský David Copperfield.

Dámy, držte si klobúky. Prichádza magický čas, ktorý môžete s celou rodinou stráviť v prítomnosti známeho poľského iluzionistu Jędrzeja Bukowského. Volajú ho poľský Copperfield a svoju excelentnú show predvedie v nákupno-zábavnom centre Bory Mall.

Jeho vášňou sú ilúzie. V poslednom období precestoval celú Európu, v každom veľkom meste ľudia túžia vidieť jeho čarovné umenie. Buď sa snažia odhaliť podvod alebo nechajú mágiu, aby ich vpustila do nekonečného sveta fantázie. Jędrzej Bukowski je sám sebou, no napriek tomu ho porovnávajú s najznámejším mágom všetkých čias Davidom Copperfieldom.

“Je pravda, že počas niektorých veľkých predstavení som sa cítíl ako David Copperfield, máme rovnakého manažéra. Je to skvelá šanca byť tak blízko najznámejšiemu iluzionistovi,” odhaľuje Jędrzej Bukowski. Poľský iluzionista sa spojil s Davidovým manažérom veľmi jednoducho – kontaktoval ho a americký manažér mu navrhol spoluprácu. Jędrzejove umenie sa mu veľmi páčilo. Ako tvrdí poľský mág, je to neuveriteľné a doteraz tomu nemôže uveriť.

Kúzla a mágia nám dokážu spestriť realitu a vniesť nám do života veľa zábavy. Vyčarujte svojim ratolestiam magický Deň detí, ktorý oslávite 2.6. na 15 hracích zónach a s Paci Pac, Sníčkom Hugom a TV JOJ. Bory Mall sa tiež od  9. – 30.6. premení na unikátnu kúzelnícku výstavu Čáry Bory Fuk. Na návštevníkov čaká 15 interaktívnych a technicky pokročilých exponátov, kde budú  mať nielen deti šancu odhaliť čary a kúzla založené na chémii, fyzike a optike. Vyvrcholením výstavy 29.6. bude práve Magická show Jędrzeja Bukowského, ktorá odštartuje letné prázdniny.

-ah-

 

 

 

 

 

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top