Ohreje, rozmrazí aj uvarí

Aj počas hektického dňa sa vám o rýchly obed či večeru spoľahlivo postará mikrovlnná rúra Miwa Dark, ktorá dokáže jedlo klasicky ohriať, rozmraziť , ale ponúka aj 8 automatických varných programov.

 

S výkonom 700 W vám na 25,5 cm otočnom tanieri rovnomerne ohreje jedlo, potraviny rozmrazí nielen podľa zadaného času, ale aj hmotnosti a hravo v nej uvaríte aj cestoviny, ryžu, zemiaky, pizzu či ryby. Ani príprava popcornu na záhradnú párty alebo k večernému pozeraniu obľúbeného seriálu nie je pre ňu žiadny problém.
Nechýba jej režim expresného varenia na plný výkon, funkcia Odložený štart a detský zámok. Zvukom signalizuje každú splnenú úlohu a pri rozmrazovaní potravín aj polčas, aby ste vedeli, kedy ich treba otočiť.
Ovláda sa digitálne, má 5 úrovní mikrovlnného ohrevu a časovač na nej môžete nastaviť až na 95 minút. V elegantnom čiernom šate môže byť vaša 99 €.
www.orava.eu

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo “Začať“.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko “Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 12.6.2021. Jeden z vás získa za správnu odpoveď mikrovlnnú rúru Miwa Dark.

Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte napísať emailovú adresu.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte vyplniť toto pole.