Odviažte sa túto jar v červenej!

Červená farba je nesmierne výrazná. Niektoré ženy majú dokonca pocit, že ju nemôžu nosiť. Farba je však dnes dostupná v mnohých odtieňoch a čo je dôležité, ak ju správne skombinujte bude sa hodiť aj Vám.

Pri červenej je dôležité nielen zvoliť správny odtieň, ale tiež druhotnú farebnú kombináciu. Teda farbu s ktorou svoj červený kúsok skombinujete. Pre jemnejšie kombinácie je výborná biela, tmavomodrá, či telová. Ak sa nebojíte v móde skúšať nové veci, túto jar si červenú oblečte s oranžovou, žltou, fialovou, alebo svetlo modrou. Červeno-čierna kombinácia začína byť out, skúste k červeným šatám či overalu radšej farebné, alebo telové topánky. Ak Vás tento článok presvedčil a vyskúšať červenú Vás predsa len láka, odporúčam červené topánky, kabelku, šaty, overal, bundu, alebo tuniku. Pozor vraví sa, že červená je návyková, budete v nej totiž nádherne žiariť.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Produktové fotografie:
tylová sukňa a úpletové šaty s krátkym rukávom Twin-Set, tunika Cellbes.sk, šaty so šnúrkami Takko, náhrdelník s červenou rolničkou Engelsrufer-Anjelské zvončeky, topánky Topshop, kabelka  Love Moschino, topánky Acquazzura,  overal Diane Von Furstenberg