Odpočiňte si v Thermal Corvinus Veľký Meder

Zima je tu. Komu sa cnie po plávaní pod šírou oblohou a túži po kvalitnom relaxe, navštíviť môže Thermal Corvinus Veľký Meder. Teplota vody v stredisku sa pohybuje od 28 do 38 °C. Na návštevníkov čaká päť krytých a polokrytých bazénov.

Krytý plavecký bazén s perličkovým kúpeľom a detským bazénom s hracími elementmi ponúka priestor na plávanie i relax zároveň. Deti i dospelí si môžu vychutnať jazdu na toboganoch Red Ring a Black Led s farebnými svetelnými efektmi. Určite si prídu na svoje aj v Rodinnom zábavnom bazéne s interaktívnym vodným ihriskom s vodnou vežou, vodopádmi, vodnými sprchami, 500 litrovým vedrom, vodnými clonami, delami a kĺzačkami. Bazén lemuje oddychový priestor s lehátkami a barom. Počas zimy si získa najväčšiu obľubu Polokrytý sedací bazén. Z celkovej plochy bazéna je krytá iba jedna tretina a s vonkajšou časťou ju spája malý prieplav. Súčasťou bazénov sú aj vodné trysky a masážne sprchy. Voda má blahodárne účinky na pohybové ústrojenstvo. Novinkou pre prichádzajúcu sezónu sú dve sauny – fínska sauna a infra sauna, poskytujúce kvalitný oddych. Priestory sú vybavené aj lehátami, kde si môžu návštevníci odpočinúť.

Druhou atrakciou je nový krytý plavecký bazén. Spustený bude od začiatku decembra a jeho dĺžka bude 25 metrov. Teplota vody nepresiahne 30°C a otvorený bude od skorých ranných hodín, čím poslúži hlavne návštevníkom obľubujúcim plávanie pred pracovným dňom. Bazén sa bude využívať aj za účelom organizácie plaveckých kurzov a kurzov pre bábätká. V areáli kúpaliska sa nachádza soľná jaskyňa, morský kúpeľ, stravovacie zariadenia, obchodíky aj vinárnička. Vo vstupnej hale sa nachádza interiérové detské ihrisko, kde sa môžu deti vyšantiť, zatiaľ čo rodičia oddychujú vo vedľajšej reštaurácii. Za trojhodinový vstup počas pracovných dní zapatíte 6 Eur. Počas víkendov je vstup o 1 Euro drahší. Stredisko ponúka na mimosezónne obdobie do 18.3.2016 zaujímavé 3 – 4 dňové pobyty v priľahlých ubytovacích zariadeniach spojené s kúpaním.www.thermalcorvinus.sk