OBUJTE SA ŠTÝLOVO

Nenechajte si ujsť trendové kúsky z novej kolekcie GATE jeseň/zima 2014

Čižmy
Hoci pôvodne slúžili len ako súčasť povinnej výbavy motorkárskych fanatikov, posledné roky sa z nich stal hit, ktorý dokáže neopakovateľne podčiarknuť každý jesenný look. Motorkárske čižmy si užijete najmä s pohodlnými legínami a džínsami, ale aj so sexi krátkymi šatami, výborne vyzerajú dokonca s dlhými bohémskym šatami alebo so sukňou. Na chladnejšie dni si motorkárske čižmy rozhodne pýtajú jeden poriadny krivák. V kolekcii GATE jeseň/zima 14 si môžete vybrať vzdušný jesenný model, ale aj zateplený zimný variant.
Tenisky
Hitom sezóny sú jednoznačne tenisky, ktoré pokojne vynosíte kamkoľvek, lebo každý dávno zabudol, že práve tenisky pôvodnevymysleli pre športovcov. Momentálne sa tenisky presunuli do zoznamu všetkých nadšencov horúcich módnych trendov. Pôvodný úmysel, dať nohám adekvátne pohodlie však zostal, mení sa iba obal, ktorý túto sezónu prináša decentnú čiernu farbu, zdobenie zlatými nitmi a štýlové zipsy. Tenisky vám budú verné pri každodennom behaní
do práce a z práce aj večer do kina… Tenisky sú symbolom pohodlia i dobrého vkusu, každý ich miluje a potrebuje. Značka GATE v novej kolekcii jeseň/zima 14 ponúka dokonca tenisky s kožušinou, ktoré vás zahrejú a poslúžia rovnako dobre ako čižmy.

 

Platformy
Obľúbené platformy tentokrát úplne inak… Tenisky na platformách na každodenné nosenie do mesta sú pohodlnou alternáciou klasických podpätkov a praktických tenisiek. Značka GATE prináša dizajnérsky dokonale vypracované modely, ktoré sú kombináciu klasických
materiálov s vysoko leštenou koženkou v módnom striebornom prevedení.
Lodičky
Vysoké podpätky a lodičkovská klasika! Lodičky sa držia v pozornosti celé desaťročia, no túto sezónu prežívajú zasa raz svoj neprehliadnuteľný boom. Bez klasických lodičiek jednoducho babie leto neprežijete. Aj preto, že vyzerajú priam dokonale s úzkymi džínsami… Lodičky a džínsy, to je trendová dvojica, ktorá vám nohy predĺži až do neba… V novej kolekcii GATE objavíte aj elegantný model s horúcim leopardím motívom.
Gumáky
Čižmy do dažďa sú vymyslené presne na jeseň. Pri vysokých teplotách v lete by neboli zrejme úplne komfortné a v zime by si nohy vašu voľbu tiež nepochvaľovali. Ale práve teraz, keď padá lístie spolu s kvapkami dažďa sú ideálnym riešením. Klasické gumáky prešli ďalekú cestu. Dnes patria do každého trendového botníka. Bez gumových čižiem nemáte jesenný imidž nikdy kompletný. Ideálny sezónny variant nad členky s trendovými ozdobnými cvokmi.
Baleríny
Obľúbená topánka, ktorá po lete môže spolu s vami zasa pokojne prežiť aj slnečnú jeseň. A čo nové majú baleríny v jesennej kolekcii GATE? Predovšetkým ostrejšiu špičku, ktorá im dodáva elegantnejší nádych a v kombinácii s čiernou farbou a s ozdobnou sponou v
trendovom zlatom prevedení ich predurčuje na nosenie nielen k džínsam, ale aj k šatám. Verte – neverte, ale bez štýlových balerín túto jeseň neprežijete.