Obnovte vitalitu svojich vlasov s novou kolekciou Wella Professionals Elements, inšpirovanou prírodou.

Vychutnajte si úžasnú silu prírody a poskytnite svojim zákazníčkam prémiové výrobky pre starostlivosť o vlasy, ktoré podporujú zdravší životný štýl. Predstavujeme  prvú Wella Professionals  produktovú radu  pre starostlivosť o vlasy bez obsahu sulfátov, parabénov a umelých farbív, ktorá ponúka až desaťnásobne väčšiu ochranu keratínu*  pre obnovenie vitality vlasov.

Dnes ženy kladú čoraz väčší dôraz na používanie výrobkov pre starostlivosť o vlasy so šetrnejším obsahom a všímajú si viac ich zloženie. Mnohé z nás sa snažia žiť zdravým životným štýlom a hľadajú v súlade s týmto trendom prírodné alternatívy výrobkov, ktoré obsahujú menej chemikálií  a poskytujú kvalitný finálny výsledok.

Wella Professionals Elements prináša prvotriedny zážitok a skvelé výsledky pre klientky, ktorým záleží na zložení výrobkov a radi by sa vyhli používaniu niektorých škodlivých chemikálií.

Je prirodzené, že ďalším krokom v inováciách Wella Professionals, po úspešnom uvedení Koleston Perfect Innosense, znižujúcej riziko výskytu alergií je práve nová produktová rada na ošetrenie vlasov.

Koleston Perfect Innosense zahájila v kaderníckej komunite vďaka novej revolučnej molekuly nový šetrnejší trend, ktorý sa prejavuje znížením výskytu rizika alergií **.

Životná sila stromov

Wella Professionals Elements je inšpirovaná prírodou a poskytuje až desaťkrát viac keratínu ochrany * pre obnovenie vlasov vitality.

Keratín je hlavnou zložkou vlasov – je to proteín, ktorý pôsobí ako stavebný prvok v zložení vlasov. V prípade, že je keratín vo vlasovom vlákne poškodený,  vlasy budú slabé a stratia svoj lesk. Wella Professionals Elements chráni  keratínovú  štruktúru, vlasy sú vyhladene, lesklé a zdravé.

Hoci sulfáty, parabény a umelé farbivá sú bežne používanými ingredienciami vo výrobkov určených na starostlivosť o vlasy a prešli rozsiahlym testovaním, stále početnejšia skupina zákazníčok začína   uprednostňovať ošetrujúce výrobky, bez obsahu týchto chemikálií. Táto skupina zákazníčok, požadujúcich vysoký štandard kvality a šetrnejšie zloženie výrobkov, inšpirovala Wella Professionals  k vývoju exkluzívneho NuTREE komplexu.

uTree komplex je obohatený o prírodný  extrakt zo stromov, ktorý je silným antioxidantom a pomáha znížiť poškodenie voľnými radikálmi a upokojiť pokožku hlavy. Prírodný extrakt stromov má tiež ukľudňujúci vplyv a upokojuje pokožku hlavy.

Prírodný extrakt stromov je obohatený panthenolom, tiež známym ako pro-vitamín B5, ktorý preniká hlboko do vlasov „opravuje“ jeho vnútornú keratínovú bunkovú štruktúru a zachováva vlhkosť vo vlasoch. Výsledkom sú hladké, zdravé a celkovo vyživené vlasy od korienkov po končeky.

Inšpirované prírodou

Úžasný zážitok poskytuje hlavne nová vôňa bola vytvorená na základe inšpirácie zelenými lesmi amazonského pralesa. Táto podmanivá vôňa pochádzajúca z Amazónie z najvyššieho a najpružnejšieho tropického stromu  nazývaného Kapok a voňavých kvetov Bromeliad.

Komplexná a vyvážená vôňa obsahuje aj  jemný nádych čerstvej zelenej bazalky, lekna, karamboly a mandarínky, je doplnená prísadou vône afrického muškátu, gardénie, azalky a listov čiernych ríbezlí, so zmyselnými základnými vôňami cédrového dreva, pižma, jantáru. Wella Professionals Elements poskytuje klientom naozaj luxusný a relaxačný zážitok.

Kompletný zážitok pohody

Nová kolekcia Wella Professionals Elements ponúka ošetrujúce výrobky pre každodennú starostlivosť o vlasy starostlivosť pre vaše zákazníčky:

• Obnovujúci šampón: výživný šampón, ktorý obnovuje vlhkosť vlasov, jej zachovanie od korienkov až ku končekom

• Obnovujúci kondicionér: ľahký kondicionér, ktorý posilňuje každé vlasové vlákno zvnútra, pomáha prinavrátiť a zachovať vlasom sviežosť a vitalitu

• Obnovujúca maska: a udržiavacia maska, pre intenzívnu obnovu a zachovanie vnútornej štruktúry a prirodzenej sily vlasov

• Ošetrujúci Leave-In sprej: ľahký sprej pre lepšie rozčesávanie vlasov, ktorý možno aplikovať na uterákom vysušené vlasy v rámci starostlivosti a ochranu vlasov pred každodenným stresom. Poskytujú jemné spevnenie vlasov, ktoré sa potom ľahšie upravujú do finálneho účesu.

Wella Professionals Elements poskytuje zákazníčkam, kladúcim dôraz na zloženie výrobkov, skvelú možnosť voľby výrobkov určených na  šetrnejšiu starostlivosť o vlasy s lepším zložením a uspokojením očakávaní, ktoré sú kladené na ich ošetrujúce vlastnosti.

Žiadajte u svojho kaderníka!

Viac na FB Wella Slovakia.