Obľúbená papučová kultúra: trendy pre zimu 2022/2033

Objavte novú kolekciu domácej obuvi DEICHMANN a doprajte sebe a svojim nohám dokonalý komfort. Či už si budete užívať čas len sama pre seba s pleťovou maskou, knižkou a hrnčekom horúceho čaju, alebo večery strávite hraním hier s vašimi deťmi, určite vám prídu vhod pohodlné domáce papučky.

 

Do chladných zimných večerov zaiste oceníte hrejivé papuče alebo papuče s mäkkou umelou kožušinou. Vyberte si z pohodlných modelov v príjemných pastelových alebo neutrálnych farbách. Trendom sú romantické odtiene ružovej, módnej krémovej alebo papučky vo farbe myšacieho kožúšku. Domáce modely v imitácii semišu alebo so zaujímavým pleteným zvrškom si zamilujete na prvý pohľad! V ponuke sú aj roztomilé kúsky so srdiečkami alebo rôznymi rozprávkovými postavičkami.

Preferujete skôr klasický strih domácej obuvi? V kolekcii DEICHMANN si prídete na svoje tiež. Šľapky s prackami s anatomicky tvarovanou stielkou vaše nohy rozhodne ocenia. Na výber máte ako klasické jednofarebné modely, tak kúsky s rozmanitými vzormi.

 

Módna domáca obuv je tiež skvelým tipom na darček pod vianočný stromček. Ak stále váhate s výberom, poponáhľajte sa. Niektoré modely domácej obuvi sú dostupné iba v e-shope DEICHMANN v kolekcii Online Exclusive a ich počet je limitovaný!

Dovoľujem si vám zaslať výber domácej obuvi z aktuálnej kolekcie značky DEICHMANN.

Zdroj: Mária H.