OBJAVUJTE CHUTE BRITSKÝCH OSTROVOV

Taste of the British Isles – tak sa volá nová limitovaná kolekcia delikaties z Veľkej Británie, ktoré zoženiete v predajniach Marks & Spencer, a to až do konca leta. Verte, že to oceníte. Nájdete tu autentické dobroty stvorené na piknik alebo grilovanie. Už tradične sú použité tie najlepšie suroviny, a tak sa môžete opäť tešiť na výnimočnú kvalitu.

1 NA ROZPÁLENÝ GRIL
Privítajte leto vo veľkom štýle – urobte si barbecue party na záhrade. Prípravy budú hračka – v kolekcii potravín Taste of British Isles nájdete naozaj poctivé marinády a omáčky so sofistikovanými príchuťami.Napríklad anglická mätová pasta, ktorá obsahuje i kyslé uhorky a kapary, urobí z grilovaného jahňacieho mäsa alebo ryby skutočný skvost. Pasta vyrobená z uhoriek s použitím mäty a ginu, €3,89 Marináda s paradajkami a chrenom, €3,59
 

 

 

 

 

2 DO PIKNIKOVÉHO KOŠA

Nie je nič lepšie, než slnečné popoludnie na lúke s priateľmi. O to skôr, keď so sebou máte všetko potrebné… V letnej kolekcii gurmánskych dobrôt nájdete aj osviežujúce limonády. Ich príchute si okamžite zamilujete.

STE SKÔR

NA SLADKÉ?

Skúste chrumkavé sušienky, čo sa rozplývajú na jazyku, osviežujúce cukrovinky s tradičnými príchuťami alebo lahodnú čokoládu.