Oáza tepla uprostred mrazivej zimy – doprajte si hrejivý relax! Ukončená súťaž!

Po návrate z mrazivých exteriérov vám padne vhod zakutrať sa do tepla a dopriať si hrejivý relax. Pre zimomravých je ako stvorená na lebedenie v teplúčku elektrická vyhrievacia prikrývka s reguláciou teploty Orava EB-160 A v sivej farbe.

 

S rozmermi 160 x 130 cm je dostatočne veľká na to, aby sa do nej pohodlne zavinuli nielen subtílni milovníci tepla. Je vyrobená z jemnej syntetickej vlny, veľmi príjemnej na dotyk. Teplo sálajúce z prikrývky vám rozprúdi krvný obeh a pomôže vám naplno sa oddať relaxu s knihou v ruke, pri sledovaní obľúbeného seriálu či ozdravnému a regenerujúcemu spánku. Nastaviť si na nej môžete jeden zo 6 úrovní vyhrievania (s teplotou do max. 40 0C). Vďaka časovému spínaču si môžete vopred nastaviť aj čas automatického vypnutia, a to maximálne 3 hodiny, keby sa stalo, že učičíkaní teplom a pohodou zaspíte. Reguláciu teploty v prikrývke zabezpečuje špeciálny bezpečnostný obvod, ktorý obsahuje efektívnu ochranu proti prehriatiu, takže sa nemusíte obávať nepríjemného popálenia ani pri tom najvyššom stupni vyhrievania. Vďaka príkonu 60 W má vyhrievacia prikrývka nízku spotrebu elektrickej energie – lebedenie v teple si tak môžete dopriať hoci aj každý deň. Nemusíte sa obávať, že vás takéto panské huncútstvo vyjde pridraho. Vyhrievaciu prikrývku môžete mať vždy čistú a voňavú, pretože po odpojení ovládania sa dá jednoducho oprať aj v automatickej práčke pri teplote do 30 0C.

Orava EB-160 A je skvelým tipom na darček pre všetky zimomravé osôbky, ktorým mráz za oknami a teplota pod nulou nevoňajú. Darujete ju svojej láske na Valentína? OMC: 59 €.
www.orava.eu