OÁZA POHODY PRE DUŠU I TELO

Padajúce lístie, tmavé farby, zima v ovzduší… Nepodliehajte melanchólii a udržte si dobrú náladu až do jari. Športovanie, výlety do prírody či bohatý spoločenský život – to všetko zaručene rozoženie splín z chladného počasia a dlhých zimných večerov. Sú však aj chvíle, ktoré radi venujeme vlastným pocitom a osobnému pohodliu. Nie je potrebné cestovať – vytvorte si pohodu s domácim spa podľa jednoduchých tipov F&F Home.

Farebná terapia.Typicky jesenné kombinácie môžete ozvláštniť noblesne tmavou fialovou. Aktuálna farbebná kombinácia v kúpeľni mieša lilavú s krémovou a šedou bridlicovou. Pridaním pastelovej zelenej vznikne naopak príjemný kontrast.

Správna textúra.Doprajte si vytúžený komfort vo forme jemných uterákov a mäkkých predložiek – pokožka si zaslúži rozmaznávať predsa aj po kúpeli. Prémiová kvalita produktov F&F Home Collection zaručuje dlhodobú spokojnosť.

Dôležité detaily.Tvary dopĺňajúce priestor vášich domácich kúpeľov dokážu prispieť k vytúženej atmosfére. Izbové rastliny najlepšie vyniknú v prostredí bielych, alebo prírodných tónov dávkovačov na mydlo, šampón, alebo masážny olej. Transparentné dózach a misky odľahšia priestor v prípade potreby. Veselé odtiene z kolekcie F&F Home Basics spravia radosť vyznávačom žiarivých farieb.

Zmyselný pôžitok.K dokonalému relaxu neodmysliteľne patrí svetlo sviečok a správna vôňa. Sklenené a keramické svietniky vykúzlia čarovnú náladu v priestore. Pot-pourri, difuzér, aroma lampa, alebo už spomínané sviečky – výber intenzity a obľúbenej vône je len na vás. Skúste netradičnú kombináciu, napríklad vanilku s pomarančom, alebo s kvetmi bavlníka.

rt_FF_AW13_Collections_Shot_18_004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktuálna kolekcia kúpeľňových doplnkov, textílií a aroma dekorácií je dostupná v predajniach

F&F Home exkluzívne v obchodnej sieti TESCO.