Nový trend- šperky na mihalniciach

Móda je nevyspytateľná ako človek sám. Neustále sa  vyvíja a neustále nás prekvapujú nové a nové trendy. Počuli ste už o šperkoch, ktoré sa dávajú na mihalnice? Tento trend sa z prehliadkového móla možno o nejaký čas stane súčasťou bežného nosenia. Ak chcete byť originálna a umelé riasy sú už pre vás štandardné, pokojne môžete vyskúšať aj šperky na riasy. Zaručene budete zaujímavá a pohľady ľudí na vás pocítite okamžite.

Umenie na očiach

Umelé riasy, predlžovanie, zhusťovanie, 3D mihalnice- nič nové na svete, to už predsa poznáte. Ale ak sa s krásou spája aj samotné umenie, ktoré je v podobe šperkov nalepujúcich na mihalnice, potom to už nie je len bežný jav skrášľovania, ale samotné umenie vo veľkom štýle. Možnosti sú v dnešnej dobe skutočne neobmedzené. Môžete si vybrať farebnú škálu šperkov, ich súčasťou sú vysoko kvalitné korálky, ktoré sa jemne navliekajú na ultratenký medený alebo strieborný drôtik. Tento umelecký skvost je ľahký, vodeodolný a flexibilný. Nalepí sa len tenká vrstva lepidla, šperk sa jemne pritlačí na mihalnice a vaše oko sa hneď rozžiari. Módne sú predovšetkým šperky v zlatej či medenej farbe, ale napríklad aj malé zelené perie z tela páv.

 

Netradičné skrášľovacie prvky

Aj keď to možno vyzerá, že celkový proces je zložitý a šperk nám oko zaťaží, opak je vraj pravdou. Korálky sú jemné a ich tvar poskytuje maximálne pohodlie. Pre vyššiu estetickú hodnotu sa ich súčasťou stali aj kryštály Swarovski alebo drahokamy. Pri týchto typoch šperkov však budete musieť načrieť hlbšie do peňaženky. Netradičné skrášľovacie prvky už nie sú len súčasťou amerických žien túžiacich po netradičnosti, určite sa dostanú aj k nám a či už sa na tento zaujímavý spôsob ozdoby svojich očí dáte, alebo šperk na mihalnice využijete len na nejakom plese či karnevale, rozhodnutie je len na vás.

Možno sa týmto článkom inšpirujete a možno si len poviete, že móda skutočne nemá obmedzenie.

 

zdroje:  http://www.etsy.com/shop/EyelashJewelry