NOVÝ SET ENCANTO PREBUDÍ VAŠU SPONTÁNNU STRÁNKU

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Vedeli ste, že výrobky z portfólia  tejto kozmetickej značky získali viac ako 300 ocenení za posledné 3 roky? Najnovším prírastkom bohatej ponuky je komplexná voňavá línia Encanto Spontaneous. Tá prebudí spontánnosť v každej jednej žene. Objavujte svet, buďte slobodná!
#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

 

Spontánnosť je základom vášho vyžarovania, spôsob, ako odhalíte svoje šťastie. Nechajte vašu vnútornú krásu zažiariť. Vďaka tomu, čo vyžarujete zvnútra, vyčnievate z davu. Užívajte si to!

Všetky výrobky novej línie Encanto Spontaneous sa nesú v jednotných tónoch sýtych červených ríbezlí, koralovej magnólie a vzácneho pižma. Táto zmes je ako stvorená na blížiace sa jarné obdobie. Navyše výrobky línie určené na starostlivosť o pokožku ju vyživujú a zanechávajú na pocit hodvábne jemnú. Okrem toho sa vďaka luxusnému bohatému zloženiu rýchlo vstrebávajú. Zaručujú až 48-hodinovú hydratáciu so vzácnymi olejmi a potešia jedinečnou vôňou vytvorenou svetovo uznávaným majstrom parfumérom.

V ponuke sú novinky aj ako set Encanto Spontaneous, ktorý obsahuje telový sprej Encanto Spontaneous a rozžiarujúce telové mlieko Encanto Spontaneous v rovnakej vôni. Bežná cena setu je 18,80 €.

Encanto Spontaneous EDT
Objem: 50 ml
Bežná cena: 24,90 €

 

Telové mlieko Encanto Spontaneous
Objem: 250 ml
Bežná cena: 10,90 €

 

Telový sprej Encanto Spontaneous
Objem: 100 ml
Bežná cena: 7,90 €

 

Rozžiarujúce telové mlieko Encanto Spontaneous
Objem: 200 ml
Bežná cena: 10,90 €

 

 

 

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo “Začať“.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko “Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 18.4.2021. Traja z vás získajú za správnu odpoveď Liniu Encanto Spontaneous (2 telové novinky v balíku).

Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte napísať emailovú adresu.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte vyplniť toto pole.