Nový rad vlasovej starostlivosti Dove DermaCare Scalp bojuje proti lupinám a podráždeniu pokožky hlavy

Značka Dove prináša riešenie pre problematickú pokožku hlavy a boj s lupinami v podobe radu Dove DermaCare Scalp. Nový rad obsahuje dve varianty šampónov proti lupinám Invigorating Mint s vôňou mäty a Dry Itch s vôňou kokosu a bambuckého masla. Prípravky s jemným zložením pomáhajú obnovovať vlasovú pokožku a prirodzenú hydratáciu každého vlasu.

 

Dosiahnuť dokonalé a lesklé vlasy bez použitia agresívnych vlasových prípravkov, odstraňujúcich prirodzenú hydratáciu, bol doteraz veľký oriešok. Preto značka Dove vyvinula šampón a kondicionér v jednom Dove DermaCare Scalp Invigorating Mint 2v1, s vôňou čerstvej mäty, vďaka ktorému môžete účinne bojovať proti lupinám a to aj bez rizika vysušených vlasov. Osviežujúci šampón a kondicionér v jednom zanecháva vlasy bez lupín*, ukľudňuje pokožku hlavy a vďaka vyváženému pH je vhodný na každodenné používanie. Medzi ďalšie benefity Dove DermaCare Scalp Invigorating Mint 2v1 patrí jeho omamná vôňa mäty a to, že vďaka jeho jemnému zloženiu vyživuje vlasy a zanecháva ich dlhodobo hladké.
Odporúčaná cena Dove DermaCare Scalp Invigorating Mint 2v1 400 ml: 4,39 eur.

 

Druhá varianta z novej rady vlasovej starostlivosti proti lupinám Dove DermaCare Scalp Dry Itch prichádza s exotickou vôňou kokosu a bambuckého masla. Aj táto verzia pomocou šetrných zložiek hydratuje nielen vlasy, ale aj pokožku hlavy, tak aby uľavila od pocitu svrbenia a predišla ďalšej tvorbe lupín.
Odporúčaná cena Dove DermaCare Scalp Dry Itch 400 ml: 4,39 eur.

Doprajte vašim vlasom komplexnú starostlivosť vo forme nového radu Dove DermaCare Scalp, aby ste sa mohli cítiť sebavedomé a krásne.

* Žiadne viditeľné lupiny pri pravidelnom používaní, účinok sa môže líšiť.

Zdroj: Jana N.