Naše tipy

Nový Joghurt Schnitte svieža chuť čučoriedok a brusníc

Chcelo by to nejakú osviežujúcu jogurtovú desiatu, ktorá vám príjemne spestrí deň? Kto raz ochutnal nadýchaný snack Joghurt Schnitte od značky Kinder, presne vie, čo si v takomto prípade môže dať. Dve mäkké piškóty spojené lahodným jogurtovým krémom bude možné dostať v celkom novej príchuti čučoriedok a brusníc.

Nový Joghurt SchnitteNový Joghurt Schnitte

 

 

 

 

 

Chladená tyčinka Joghurt Schnitte je na pultoch slovenských obchodov iba dva roky, no už si získala veľkú priazeň. Po známych príchutiach malín a citrónu sa spoločnosť Ferrero rozhodla potešiť všetkých, ktorí majú radi letnú chuť lesného ovocia. Vďaka tomu si budete môcť dopriať Joghurt Schnitte Blueberry & cranberry s nádychom lahodnej čučoriedky a brusnice a užiť si tak jedinečnú chuť jogurtu a ovocia v jemnej piškóte.

Vďaka praktickému baleniu sa táto chladená tyčinka hodí ako perfektné spestrenie jedálnička, ktoré vám dodá potrebnú energiu v práci, v škole, ale aj na cestách. Joghurt Schnitte sa samozrejme hodí aj ako rýchle raňajky – je iba na vás, kde a kedy si svoju jogurtovú dávku energie s čučoriedkovou a brusnicovou chuťou doprajete!

Nový Joghurt Schnitte Blueberry & cranberry si budete môcť kúpiť v slovenských obchodoch už od septembra 2018.

 

 

 

 

 

1 Comment

1 komentár

  1. kikogugelímaja+ýškpelani

    13. septembra 2018 at 17:58

    ano

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top