NOVÉ TRENDY …prináša spoločnosť Deichmann

Cool&easy štýl sa stretáva s avantgardou, motorkársky vzhľad zasa s eleganciou v štýle Grace Kelly, jemný dievčenský štýl sa kombinuje s punkom, strohosť ide ruka v ruke so športovým charakterom. Heavy metal ladí s kašmírom a károvaný vzor sa nosí v čierno-bielej kombinácii; čierna zase so zimnými odtieňmi pastelových farieb… Rôznorodejšie a kontrastnejšie už módne trendy na jeseň a zimu 2013/2014 nemôžu byť!

Módna obuv Jeseň / Zima 2013/2014…
Novými miláčikmi sezóny sú mokasíny, tenisky ku členkom, lodičky, nízka členková obuv a polovičné čižmy všetkých typov, od elegantných až po športové, obuv v kovbojskom a rančerskom štýle so zošikmeným podpätkom a čižmy rôznej výšky na rozmanitých typoch podošiev. A takisto v móde obuvi platí: čierna nie je len obyčajná farba, čierna je hit! A tak je jednoznačne vedúcou trendovou farbou sezóny, ktorú dopĺňajú rubínová červená, smaragdová zelená alebo zafírová modrá – farby, ktoré podčiarknu eleganciu celého modelu a zdôraznia ženskosť. O rafinovanú uvoľnenosť modelov sa postarajú nity, ktoré nájdete na všetkých typoch obuvi, nielen na drsných motorkárskych čižmách.


Ďalšou módnou témou nadchádzajúcej sezóny je maskáčový vzor, ktorý požičia svoje zemité a olivové tóny predovšetkým doplnkom a naladí celý model do šik armádneho štýlu.
Kožená mánia značky 5th Avenue spoločnosti Deichmann…
Ďalším hitom nadchádzajúcej jesene sú vyhľadávané modely z kolekcie „5th Avenue“ – modely, ktoré sú známe perfektným spracovaním, jemnou pravou kožou a zároveň výhodnou cenou!


Trendové modely pre nadchádzajúcu sezónu Jeseň / Zima 2013/2014 nájdete v predajniach Deichmann, ako vždy s garanciou najlepšej ceny.