Nové penové farby Perfect Mousse – číslo 1 pre vaše vlasy

Vyhnite sa náročnému a únavnému nanášaniu farby s novými penovými farbami Perfect Mousse. 100% intenzita farby, dlhotrvajúci lesk, perfektné prekrytie šedín a bohatá pena, ktorá nesteká – s Perfect Mousse farbenie vlasov nikdy nebolo jednoduchšie!

Nanášanie farby na vlasy, ktoré je rovnako jednoduché ako nanášanie šampónu? S penovými farbami Perfect Mousse sa vaše želanie premení na skutočnosť. Vďaka pohodlnému aplikátoru sa bohatá nestekajúca pena ľahko dávkuje a aplikuje na vlasy. Nanášanie je obzvlášť jemné a šetrné vďaka príjemnej a jemnej vôni peny bez amoniaku. Výsledkom je o 30% intenzívnejší[1] a dlhotrvajúci lesk.

Rýchlo a pohodlne
Zmiešajte emulziu s farebným gélom a otočte fľaštičku hore dnom len jedenkrát, aby sa jednotlivé zložky premiešali. Pumpujte jemnú penu priamo do ruky. Nechajte pôsobiť na vlasoch 30- 45 minút[2]. Po zafarbení aplikujte bohatú vlasovú masku s arganovým olejom pre intenzívny, žiarivý lesk a hĺbkové ošetrenie.

Tajomstvo skvelého výsledku tkvie v pene, ktorá drží po napumpovaní pevný tvar, ale zároveň je rýchlo roztierateľná. Farba tak ľahko prenikne do vlasov. Niet divu, že Perfect Mousse sú voľbou číslo 1 v penových farbách.