Nová trojka chlebíkov pre štíhlejšiu líniu

Počas sviatkov si doprajeme tie najlákavejšie dobroty, no nemali by sme pritom zabúdať na zdravý a vyvážený jedálny lístok. Jeho súčasťou je aj chlieb najmä pre vysoký obsah vlákniny a bielkovín, ktoré prospievajú nášmu organizmu. Tri novinky z rady Natur, ktoré potešia všetkých vyznávačov zdravého životného štýlu, prinášajú na slovenský trh pekári z Penamu. Čo je na týchto chlebíkoch okrem výbornej chuti ešte výnimočné? Ani jeden z ponúkaných špeciálnych chlebov neobsahuje žiadne pridané „éčka“.

Penam Natur Chlieb dennýPenam Natur Chlieb denny  - small

O tom, že tento špeciálny chlieb uspokojí aj náročné chúťky gurmánov, svedčí ocenenie v súťaži Vynikajúci chlieb 2015, ktoré mu udelil západoslovenský Cech pekárov a cukrárov.  Okrem vlákniny a bielkovín obsahuje mnoho zdraviu prospešných zložiek, ako sú ľanové, slnečnicové a sezamové semená a pšeničné klíčky. Chlieb s nízkym obsahom cukru kúpite v 500 g balení.
Orientačná cena: 1,59 € / 500 g

 

Penam Natur Chlieb Kornino  - small

 

Penam Natur Chlieb Kornino

Ďalší chlieb z radu Natur, ktorý neobsahuje žiadne pridané „éčka“, má nízky obsah cukru a veľa vlákniny i bielkovín, je Chlieb Kornino. Delikátny tmavý viaczrnný chlieb je vyrobený zo zmesi, ktorá obsahuje rôzne druhy semien, vlašské orechy, pšeničné otruby a ražný šrot. Posypaný je chrumkavými sezamovými a ľanovými semienkami. Chlieb kúpite porciovaný v 500 g balení.
Orientačná cena: 1,69 € / 500 g

 

 

Penam Natur Chlieb VegipanPenam Natur Chlieb Vegipan  - small

Obľubujete chlebíky plné rôznych chutných semienok? Ochutnajte chlieb, ktorý má vysoký obsah vlákniny i bielkovín práve vďaka semenám a obilninovým vločkám. Neobsahuje žiadne prídavné látky a dokonca ani droždie. Praktické balenie 220 g si môžete vziať so sebou do práce aj na výlet, ale pripravíte z neho aj chutné kanapky pre návštevu.
Orientačná cena: 1,69 € / 200 g