Nová línia kabeliek Lasocki už v obchodoch

ccc

Dámy, máme pre vás dobrú správu! Kvôli kvalitným a štýlovým kabelkám už nemusíte obetovať polovicu výplaty. Do predajní CCC mieri dlho očakávaná kolekcia kožených kabeliek z obľúbenej línie Lasocki, ktorá vás prekvapí nielen svojím kvalitným spracovaním, ale takisto prepracovaným dizajnom.

Správny pomer kvality, štýlu a ceny
Ak si chcete rozšíriť svoju zbierku kabeliek o jedinečné a zároveň nadčasové kúsky, zavítajte do predajní CCC. Nová línia kabeliek Lasocki splní očakávania tým najnáročnejších zákazníčkam, a to nielen materiálom, strihom, farbou, ale aj príjemnou cenou.

Kolekcia zahŕňa viac ako tridsať unikátnych modelov, ktoré ulahodia nejednej módnej znalkyni. Materiál, z ktorého sú tašky vyrobené, je v prvom rade prírodná koža a farebná paleta je naozaj lákavá. Vybrať si môžete z aktuálnych farieb jesene, ako je oslnivá červená, teplá hnedá, moderná šedá alebo klasická čierna.

Zladená od hlavy po päty v štýle Lasocki
Kabelky Lasocki prekvapia mnohými štýlovými variáciami – od praktickej shopper bag po trendovú crossbody. Mladistvým prvkom kolekcie sú tašky vrecovitého typu v teplých odtieňoch béžovej. Každý jeden kúsok tak hravo skombinujete so svojím obľúbeným outfitom – či už preferujete ležérnu eleganciu alebo radi nasledujete aktuálne trendy.

Kabelky Lasocki teraz nájdete vo vybraných predajniach CCC. Viac inšpirácií hľadajte na webe www.ccc.eu/sk.