Monde D´Alexandra predstavuje novú kolekciu!

Nová kolekcia šperkov od Monde D´Alexandra

Nová kolekcia šperkov slovenskej značky  Monde D´Alexandra sa nesie v jemných, pastelových farbách v odtieni krémovej, champagne a vanilky. Krásna, originálna a prírodná.  Šperky sú doplnené o krásne, ručne robené časti z dreva, zdobené kryštálmi vo farbách nočnej oblohy a perlami. Unikátny dizajn, inšpirovaný prírodou, dotvárajú jednoduché kovové komponenty.

V novej kolekcii nájdete unikátne náušnice, náramky z mesačného kameňa, ručne robené kovové náhrdelníky s drevom a mnohé ďalšie exkluzívne kúsky, do ktorých sa zamilujete /nielen/ na prvý pohľad. Dominantou novej kolekcie sú drevené šperky, kombinované s perlami, kameňmi a kontrastnými kryštálmi, ktorých lesk v kombinácii s drevom vytvára originálne spojenie.

Novinkou je exkluzívna spolupráca značky Monde D´Alexandra so slovenskými a českými výrobcami šperkov a ich komponentov, ako Preciosa, Štebotavo a ďalšie. Vďaka tejto spolupráci vznikli nádherné šujtášové náušnice s kryštálmi, inšpirované folklórom. Náušnice sú ručne robené technikou šujtáš. Doplnené sú výraznými kryštálmi a kameňmi z pieskovca. Dostupné v tmavo-modrej alebo vanilkovej verzii, exkluzívne v Monde D´Alexandra.

Monde D´Alexandra je slovenská exkluzívna značka šperkov a bižutérie, určených na denné aj večerné nosenie, či výnimočné príležitosti. Základnou črtou šperkov je ich krásny dizajn, hravosť, kombinovateľnosť, originalita a v neposlednom rade kvalita použitých materiálov.

Značka pracuje s prírodnými materiálmi, ako sú riečne perly, kameň, kryštál, mušle a ďalšie. Veľký dôraz kladie na kvalitu výroby. Šperky  Monde D´Alexandra sú vyrábané podľa originálnych návrhov, v kombinácii s ručnou výrobou. V stálej ponuke nájdete krásne kúsky fashion či vintage náhrdelníkov, náramkov, prsteňov, náušníc a brošní, ktoré sú každoročne rozšírené o exkluzívne limitované kolekcie. Značka Monde D´Alexandra niekoľkokrát ročne pripravuje vlastné kolekcie šperkov, ktoré sú inšpirované krásou a výnimočnosťou ženy, prírodou, ročnými obdobiami, ale aj aktuálnymi fashion trendmi.

Šperky Monde D´Alexandra zakúpite v e-shope značky na: www.mdalexandra.sk alebo u vybraných predajcovv.