NOVÁ KOLEKCIA BIELIZNE MARKS & SPENCER prináša užitočné INOVÁCIE

Inovácie nás neustále posúvajú dopredu a prinášajú stále lepšie možnosti pre vychutnávanie si dní. Marks & Spencer preto stále zlepšuje aj svoju bielizeň, keďže tú máme priamo na svojom tele, a to bežne celé dni. Nie je preto jedno, že čo nosíme. Na čo nové sa môžete tešiť v sezóne JAR/LETO 16?

SUMPTUOUSLY SOFT SPORTS BRA
Táto športová podprsenka je navrhnutá pre pohyb. Rozdiel medzi obyčajnými podprsenkami zbadáte hneď pri prvom nosení. Je veľmi ľahká a vypchávky
v košíčkoch sú dokonale priedušné, čo oceníte pri zvýšenej záťaži. Je radosť ju nosiť. Široký elastický popruh okolo krku poskytuje dokonalú voľnosť pohybu.
Látka má špeciálnu úpravu Cool ComfortTM, ktorá odvádza vlhkosť z pokožky, čo pomáha cítiť sa lepšie aj v horúcich dňoch. Užitočný je aj predný zips.

 

COOL COMFORT TM LITE
Svoju úlohu tu hrajú i špeciálne navrhnuté bočné panely a hodvábne košíčky s inováciou Cool ComfortTM, ktorú nájdete okrem športových podprseniek, i v tejto bielizni. Oceníte ju počas horúcich letných dní, kedy špeciálna úprava povrchu takejto podprsenky sa postará o to, že sa v nej budete cítiť príjemnejšie a nebude vám
v nej tak nepríjemne a horúco. Materiál totiž odvádza vlhkosť z pokožky a stará sa o príjemný, chladivejší pocit i počas skutočne horúceho leta.

 

ULTIMATE STRAPLESS
Tieto košíčky dokonale držia na tele i bez ramienok. Špeciálne tvarované bočnice sa starajú o komfort. Spodná časť košíčkov využíva stlačenú výplň z jedinečných vlákien, ktoré dokonale držia tvar, a to bez akéhokoľvek použitia drôtov. Spolu s využitím unikátnej penyvo vrchnej časti košíčkov, podprsenka výborne drží tvar na tele, a to aj bez použitia ramienok. Zabudnite na priehľadné ramienka, či iné nedokonalé riešenia. Tu sa nemusíte obávať… Podprsenka bez ramienok vždy ostane na svojom mieste a dokonale bude sedieť i na poprsí. Nádherná čipka na košíčkoch navyše pridáva na ženskosti. Tento model nájde využitie všade, kde by ramienka pokazili dojem.
V ponuke od apríla 2016.  Dokonalá voľba na celodenné nosenie.