Ako nosiť: koženková bunda a jeansy

Po dlhej nadvláde zimy, očakávame príchod čarovnej jari. Najkrajšie obdobie, kedy sa môžeme vyšantiť s módnymi kreáciami a kombináciami.

Počas dňa na nás vykúkajú slnečné lúče cestou do práce, či do školy , no rána bývajú ešte zradné. Jarný vánok vás môže prekvapiť svojím chladivým pohladením. Práve vtedy je potrebné siahnuť po nejakej štýlovej bundičke. Nesmrteľnou klasikou je kožená, či koženková bunda. Nemusíte sa vrhnúť na otrepanú klasiku typu Depeche Mode, práve naopak!  Obohaťte svoj šatník o ďalšie kúsky.  Prelomte ľady s jarnými farbami, ktoré vás rozžiaria alebo prebudia sexy ženu. Práve tento typ búnd je skvele kombinovateľný s jeansami – high waist, boyfriend či skinny, záleží len na vás, po ktorej kombinácii siahnete. Podľa nasledujúcich 3 typov lookov v koženkových bundách, sa sami rozhodnite aký typ ,,jarnej ženy“ chcete byť !

Jemná dáma
Kožená bunda s nude nádychom, či v zelenej farbe roka? Práve tie vás rozžiaria a spravia z vás chodiacu jar. Perfektným spojením týchto búnd, sú highwaist jeansy, ktoré krásne predĺžia nohy. Druhým variantom sú bootcut jeansy, ktoré vyzerajú v spojení vysokých topánok ohromne, a taktiež vám  pridajú na výške bez toho, aby si ich niekto všimol.

Sexy ženská

Určite by ste nepohrdli looku, pri ktorom sa bude za vami otáčať nejeden  muž. Takýto sexy look docielite nosením obtiahnutej koženej bundy a zvolením ultra skinny jeans, ktoré dokonale obopnú vašu postavu. Na cestu ráno by ste mohli voliť modrú koženú bundu, keďže táto farba je hitom jari a na večerné výjazdy do barov by som volila čiernu klasika, ktoré sú obohatené o kožušinové aplikácie.

Street
Ak chcete zažiariť na ulici a nesplynúť s davom, vrhnite sa po koženej bunde s výšivkami alebo nášivkami, ktoré sú trendom tohto roka. Takúto bundu môžete obohatiť roztrhanými jeansami, ktoré sú aj tretí rok stále trendové, prípadne siahnite po pohodlnosti a vhupnite do boyfriendov. Obidve kombinácie dodajú celku nezávislý efekt.

Autor: AVE
ZDROJ FOTO:
ZOOT, ANSWEAR, ASOS, PINTEREST, INSTAGRAM