Nohavice, ktoré musíte túto sezónu mať!

Nohavice, ktoré musíte túto sezónu mať!

Sú štyri tipy nohavíc, ktoré by túto sezónu nemali chýbať vo vašom šatníku. Vzorované, široké, džínsy s potlačou a lesklé čierne legíny. Vzorované nájdete v ponuke obchodov od výmyslu sveta, strih vyberajte predovšetkým taký, aký dokonale sadne vašej postave.

Ak si vyberiete správny strih, vzorované nohavice vaše nohy nerozšíria. K vzorovaným nohaviciam sú ideálne jednofarebné blúzky a topy. Široké nohavice padnú takmer každej žene, ak ste nízka, nezabudnite na vysoké podpätky. Čo sa týka šírky nohavíc, pokojne sa odviažte, tento tip je aktuálne veľmi populárny. Ak hľadáte nové džínsy, jednoznačne investujte do modelu s vyšívaním, alebo zaujímavou potlačou. Ak takéto džínsy skombinujete napríklad s čiernym rolákom budete nesmierne štýlová. V prípade lesklých nohavíc sú najlepšou voľbou čierne legíny. Nosiť ich môžete s čižmami, teniskami, ale aj podpätkami. K lesklým legínám kombinujte dlhšie topy a tuniky, pozor nosiť ich s krátkym tričkom do pása je doslova módne faux paux!

Pripravila Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Produktové fotografie: Dlhé široké nohavice Topshop, ¾ široké nohavice Cellbes, džínsy s Mickey Mousom Sugarbird, vyšívané džínsy Twin-Set, pruhované tepláky Sugarbird, vzrované fialové nohavice Cellbes, vzorované čierno biele nohavice Twin-Set, lesklé legíny Takko, lesklé legíny Topshop