Charita

Nič nečiní človeka ľudskejším ako láska k zvieratám

Monde D´Alexandra navrhla originálne šatky s motívom ohrozených druhov zvierat.

Podporte kúpou šatky Monde D´Alexandra ochranu ohrozených druhov zvierat. Slovenská značka Monde D´Alexandra miluje prírodu a zvieratá. Aj preto od začiatku vzniku podporuje rôzne projekty a organizácie venujúce sa ochrane zvierat. Nedávno navrhla špeciálne náramky pre záchrannú stanicu Malkia Park, kúpou ktorých bolo možné podporiť starostlivosť o zvieratá. No a teraz sa značka opäť zapojila do ďalšieho zaujímavého projektu J. Zakladateľka značky, Alexandra Harmathová, navrhla nádherné hodvábne šatky, na ktorých sú vyobrazené rôzne druhy ohrozených zvierat, a to krásnym a originálnym spôsobom. A my vám predstavujeme prvú šatku z tejto krásnej kolekcie.

Originálna šatka Monde D´Alexandra s motívom ľadového medveďa je vyrobená z čistého hodvábu a má ručne zapracované kraje. Rozmer je 90×90 cm. Cena je 69 eur. Šatku je možné zakúpiť online na www.mdalexandra.sk. Projekt tiež podporili viacerí predajcovia. Viac info na www.mdalexandra.sk.

Výťažok z predaja pôjde na podporu chránených a vyhýnajúcich zvierat. Časť sumy bude použitá na tlač brožúrky, ktorá informuje ľudí o tom, čo môžu robiť preto, aby sa predchádzalo a eliminovalo globálne otepľovanie.

Viac o projekte Monde D´Alexandra: Podporte kúpou originálnej šatky ochranu ohrozených druhov zvierat.
Henry Fielding 30 anglický románopisec a dramatik 1707 – 1754 „Nič nečiní človeka ľudskejším ako láska k zvieratám.“

Stále je medzi nami množstvo ľudí, ktorí si neuvedomujú vážnosť vymierania niektorých druhov zvierat. V prírode je veľa zvierat, ktoré môžeme rátať už len na desiatky – sú to ohrozené druhy a medzi ne patrí aj ľadový medveď.

Toto majestátne zviera dokáže prežiť vo veľmi ťažkých podmienkach a hovorí sa, že pokiaľ toto zviera vyhynie, postupne začne zanikať aj ľudstvo samotné.

Práve preto sme sa rozhodli preniesť toto krásne zviera do módy, ktorá je nám veľmi blízka rovnako, ako ochrana zvierat. Šatka v studených farebných odtieňoch, ktoré majú symbolizovať prostredie v ktorom medveď žije a jeho podobizeň v jednej časti šatky nech nám pripomínajú, že aj my vieme priamo ovplyvniť klimatické zmeny na našej planéte, vďaka ktorým môžu zvieratá prežiť.

Výťažky z predaja týchto produktov budeme pravidelne odovzdávať rôznym organizáciám na ochranu zvierat a tiež od nás dostanú niekoľko kusov na vlastný predaj.

Autor: Katka B.

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top