Nezvyčajná prehliadka

Spoločenských eventov konajúcich sa pri rôznych príležitostiach sa na Slovensku koná skutočne neúrekom. Zväčša ide o otváranie nových podnikov, krsty cédečiek, charitatívne akcie, športové podujatia, či nemenej populárne módne prehliadky.

Tá, ktorá sa konala ostatný týždeň v centre Bratislavy sa však do veľkej miery vymykala bežnému priebehu. Minimálne tým, že namiesto profesionálnych modeliek sa na móle objavili v šatách návrhárky Zuzany Bottkovej manželky známych hokejistov – Janka Radivojevič, Danka Lintnerová, Janka Hossová, či Martina Stümpelová.

Večer bol navyše spojený s dražbou obrazov českého maliara Václava Floriana, na ktorých zvečnil okrem sexi modeliek aj speváka Richarda Müllera. Ten si výsledné dielo prišiel dokonca osobne pozrieť.

Treťou zaujímavosťou večera bol hudobný doprovod. Výnimočne sa organizátori nerozhodli pre hudobnú nahrávku, ale pre živú hudbu. O tú sa postarala sympatická speváčka Anka Repková, divákom známa z Big Bandu Gustáva Broma v šou Let’s Dance a Bailando. Anka okrem iného zaspievala aj singel V bublinkách, ku ktorému prednedávnom natočila klip. Všetci prítomní sa napokon postarali o príjemnú atmosféru, ktorá trvala až do neskorých večerných hodín.

 

Link na nový klip Anky Repkovej: https://www.youtube.com/watch?v=0QvElxcMTdU